Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként elhívhatom így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként elhívhatom így a kiszemelt fiút egy beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerem egy srácot, aki nagyon szimpatikus. Hetente párszor edzést tart nekem és még pár embernek. Nem vettem észre, hogy érdekelt lenne bennem, sőt, velem nem is viccelődik annyit mint a többiekkel, de ugyanarra lakunk, és szoktunk beszélgetni hazafelé menet az edzések után, meg nevetgélni, meg hasonló, de valahogy mindig erőltetett a beszélgetésünk, és én szeretnék egy mélyebb beszélgetést vele, mert szerintem azért is olyan kínos a társalgásunk, mert a helyzet kötelezővé teszi, és ez már nem olyan természetes. Amúgy fontos tény, hogy ismerkedett az egyik legjobb barátnőmmel régen, aki csúnyán lekoptatta, de mondjuk nincs teljesen tisztában azzal, hogy milyen jelleggű a lánnyal a viszonyom, hanem csak azt tudja, hogy volt osztálytársam. Tehát szerintetek megkérdezhetem, hogy van-e kedve meginni velem valamikor egy teát vagy egy kávét meg beszélgetni egyet?

2017. márc. 26. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Max azt mondja nem, legalább megpróbáltad. Sokat nem veszíthetsz.

2017. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Nem vettem észre, hogy érdekelt lenne bennem, sőt, velem nem is viccelődik annyit mint a többiekkel, de ugyanarra lakunk, és szoktunk beszélgetni hazafelé menet az edzések után, meg nevetgélni, meg hasonló, de valahogy mindig erőltetett a beszélgetésünk, "


Ezek alapján én nem tenném. Nem úgy tűnik ,mint aki nagyon akarna érdeklődni irántad. Ha egy spontán beszélgetés erőltetett szokott lenni, egy randin milyen lenne?

2017. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hazafelé menet, amikor elmentek valami olyan hely előtt, mintha csak akkor jutna eszedbe, vesd fel, hogy beülhetnétek meginni valamit. Így sokkal kisebb a kockázat, és ő is könnyebben mond igent egy promt ajánlatra, mint egy átgondolható felvetésre.
2017. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!