Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vissza tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vissza tudnám szerezni valahogy? (Bővebben)

Figyelt kérdés

3honapig voltam egyutt a baratommal aki miattam(mikor megismertem nem mondta el hogy van baratnoje) hagyta ott volt baratnojet, meg meg sok mas dolog miatt. (Csalta a csaj, sok veszekedes)..

Es egyik naprol a masikra szakitott velem. Elott semmi gond nem volt koztunk. (En legalabbis azt hittem)

Szakitott velem. FACEBOOKON!!!Masnap mar egyutt volt azzal a csajjal. :( nagyon nagyon hianyzik nem tudom elfelejteni. Minden percben o jar a fejemben. Letiltott minden letezo helyrol. De a napokban feloldott es lajkolgat mindenemet.


Van ra esely hogy vissza kaphassam eletem szerelmét? :(( Csak vele voltam igazán boldog. 17/L



2017. márc. 27. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon kidobott, tehát még csak a szemedbe se nézett... Lehet szakított a barátnőjével aztán most nincs kit kufircolni. Ahogy gondolod, én nem tenném.

16F

2017. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az agyam gyűlöli, a szívem viszont iszonyúan szereti. :(
2017. márc. 27. 16:14
 3/3 anonim válasza:

Szerintem legjobb lenne ha elfelejtenéd. Elhiszem hogy ő élrted szerelme, de hidd el találsz nála sokkal jobbat. Én is így voltam, 2 hónapig együtt voltunk, aztán szakított velem (ok nélkül) és most újra érdeklem őt. Ő volt életem szerelme, bármit megtettem volna èrte, de most ismét rám talált a szerelem és most ezt a fiut nem tudom a fejemből kiverni. A volt barátomat pedig már elfelejtettem, akármennyire is szerettem. És meg is fogadtam hogy soha többé nem fogok vele összejönni. Szerintem te is találsz a fiúnál sokkal jobbat.

(14L)

2017. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!