Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megismretek valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismretek valakit van ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy mondjuk valahol megismered, kicsit több mint egy hétig mindennap beszéltek (van olyan nap amikor nem olyan hosszan, de van amikor úgy többet) a tali még csak elméletben jött fel és most mondjuk kimarad egy nap, nem beszéltek semmit... És nem tudod eldönteni hogy másik fél most komolyabban érdeklődik irántad vagy mégsem annyira... De eddig úgy jött le h azért jobban érdeklődik, mert elég olyanok voltak a beszélgetéseink... De nem tudom. Szerintetek? Vagy nem gond ha egy nap kimarad és csak én izgulom túl?😅

2017. márc. 29. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Túlizgulod. Nehogy már miattad ne legyen dolga. Azért ne akaszkodj rá túlságosan, legyél megértőbb. Dolga van.


Igen, volt. De mi azért ritkábban beszéltünk, de akkor tartalmasan.

2017. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem gond ha egy nap kiamarad ez előfordul és egyet értek az előző hozzászólóval nem kell ràakaszkodni.Majd ő kereseni fog téged csak neked nehéz megállni hogy ne keresd őt, de megéri várni és amikor jelentkezik annál jobb érzés lesz számodra , hogy fontos vagy neki. Àltalàban úgy szokott lenni már több helyen is olvastam és tapasztaltam is , hogy van amikor 1-2 nap is kimaradhat az még egészséges és a 3-dik napon már jelentkezni fog. Remélem tudtam segíteni.
2017. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen a gyors válaszokat!:) igazából megnyugtatott. Nem is akarok ráakaszkodni, legtöbbszőr amúgy ő keresett(nyilván volt h én is ráírtam de nem ez volt a jellemző)
2017. márc. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!