Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nagyon tetszik nekem, mindig ad jeleket nekem, de én csak az tudom jelként adni, hogy hosszasan belenézek a szemébe. Egy napon át minden szünetbe odajött hozzánk. Ez tegnap volt. Ma meg reggel odajött hozzám és elvette a telefonomat megnézni és utána. Nem jött. Hogyan mondjam el neki, hogy tetszik vagy hogy jöjjön el velem a városba?
2017. ápr. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

neked suli volt tegnap?

Amúgy meg ő a fiú neki kéne lépnie, ha nem teszi akkor meg csak te tudsz, mindkét félnek necces ez, mert mindenki fél az elutasítástól kivéve az aki szarik rá, az csak jófej ember lehet, mert nem érdeklik ilyen jelentéktelen dolgok, hogy jajj akkor a másik mit fog gondolni, habár ilyenek közt is sok a bunkó és vannak páran akik azért szarnak rá, mert nem is tudnának mást csinálni és mindennel így vannak, őket meg kerülni kell.

2017. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, simogasd előtte a hajad meg hasonlók, abból vágni fogja hogy tetszik neked. Arra meg simán rákérdezhetsz hogy "Nem jössz el velem a városba?"
2017. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!