Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezután még írtok ti neki lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután még írtok ti neki lányok?

Figyelt kérdés
ha egy fiú szerelmet val,de neked van párod,azok után szoktatok még neki írni úgy hogy ő nem ír pl hogy hogy van?

2017. ápr. 5. 23:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
22%
Igen én sokáig beszélgettem meg vele..
2017. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szánalomból vagy miért?
2017. ápr. 5. 23:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha jó fej akarsz lenni a sráccal, akkor nem írsz neki és nem hülyíted, hanem hagyod, hogy elfelejtsen.


de lehet vele szemétkedni és hamis reményeket kelteni benne, hogy állandóan írogatsz neki ilyen hülyeségeket, hogy hogy van.

2017. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én nem. Ha párom van akkor finoman, de határozottan megmondom neki, hogy nincs esélye se neki se másnak. Utána írogatni neki felesleges, azzal csak megnehezítem a dolgát.
2017. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mi barátok maradtunk és talált egy nagyon cuki lányt :)
2017. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha tetszett,igen. mwgismertem, 2 hónapig neten dumcsiztunk, tána lett lényegretörő kapcsolat.
2017. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam Neki őszintén, hogy van párom, nem hülyítettem. Ő ennek ellenére is kereste a társaságom, viszont tiszteletben tartotta, hogy nekem kapcsolatom van (nem nyomult, nem próbálkozott tovább, ebben az esetben nem barátkoztam volna vele), szóval mi végül barátok lettünk. Ennek már 2 éve, azóta már van barátnője:)
2017. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha párom van eleve nem igazán szoktam pasikkal dumálni csak haverokkal. De ha ilyen tőeténne meg mondanám neki hogy köztünk nem lesz semmi. És én nem írnék neki.. Nem keltenék benne reményt hogy mégis van esélye 23 L
2017. ápr. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, félreértettem: ha van párom, nemigen szerelmeslevelezgetek.
2017. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez,miért szexualitás? Ez maximum tinipárkapcsolat...
2017. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!