Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Órát adni ajándékba a barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órát adni ajándékba a barátomnak nem túlzás?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt(17l/18f)

Egy közös program alatt ment tönkre(törés, többi részlet lényegtelen), és kicsit bűntudatot érzek...

Féléves fordulón szeretném átadni. De nem nagy ajándék egy jobb óra, figyelembe véve a korunkat is?


2017. ápr. 10. 20:33
 1/4 October15 ***** válasza:
63%

Hogy érted? Közgazdasági szempontból kevesebb befektetéssel is érhetnél-e el nagyobb haszont, jobb arányban válthatnád a pénzt szeretetre? Persze, hogy érhetnél el. :D

Vagy úgy érted, hogy nem-e fogja zavarba hozni az, hogy ennyit [mennyit?] költöttél rá? De lehet, sőt még az is lehet, hogy úgy gondolja, hogy inkább neki kellett volna költenie rád.


Ettől a 2 eshetőségtől eltekintve: Nem, teljesen jó választás. Egyrészt a bűntudatodat rendbe tudod ezzel tenni, neki lesz megint órája és nyilván értékelni foglya mint gesztust. Nem mellékesen a férfiaknál a cipő és az óra az ami nálatok a mindenféle magatokba szurkáló / magatokra aggató marhaság, nekünk ennyi jutott. :D


25F

2017. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:D én arra gondoltam, h nem fogja ezt kínosan érezni magát, mert sokat költöttem rá:)
2017. ápr. 10. 21:13
 3/4 anonim válasza:
54%

babonasak vagytok? mert akkor ne vegyel orat

van egy olyan mondas ha megall az ora megall a szerelem is

2017. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is órát vettem bnőmnek és nagyon örült neki :D
2017. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!