Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne utáljanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne utáljanak ennyire barátom szülei?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja együtt vagyunk barátommal, màr elötte is voltam náluk többször mert jóban voltunk mielött össze jöttünk.

A szülei folyton miattam veszekednek vele, és màr odáig elfajult a dolog, hogy hétköznap nem is mehetek hozzájuk, hétvégén pedig nem aludhatok ott.

Az utóbbi hetekben igaz, hogy sokat voltam náluk de nem voltam minden nap. Nem tudom miért utálnak ennyire pedig rendesen viselkedem.

Egyik nap volt rám panaszuk de tényleg csak aprósàgok, következő alkalommal azokra a dolgokra is nagyon figyeltem, hogy végre majd meg tudjanak barátkozni velem, de aztán még is azt jelentették be hogy nem mehetek hozzájuk.

Mit tegyünk? Nálunk nem olyanok a körülmények, hogy szívesen haza vigyem.

18l 20f



2017. ápr. 12. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az okuk rá ? Elmeséled milyenek a körülmények? Milyenek a szülők, milyenek a sráccal ? Szigorú nem stb stb .
2017. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
menyetek hozátok, nem azt fogja nézni hogy nem félmilliós gamer pcd van e meg 5 szobás lakásod, a szülei meg nyomorékok.
2017. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elég szigorúak vele. Még suliba jár (egy hét suli, egy hét azzal kapcsolatos munka) nem sokat keres de abból a pènzből is szívesen vesznek el. Főleg az apja mindenért leordítja a fejét már elöttem is. Ha segít otthon azt nem becsülik meg, de ha a testvèrei csinálnak valamit azok agyon vannak dicsérgetve. Szerintem ez nem csak rám irányul hanem már azt is akarják hogy elköltözzön otthonról. Az apja nagyon csunya megjegyzéseket szokott rá tenni.

Lehetséges azt hiszik ki akarom használni barátomat mert általában náluk vagyunk, van autója és néha vesz nekem valami aprósàgot. A szülők részéről olyan feltételezés is volt, hogy én biztos hamarosan hozzájuk akarok költözni.

Sajnos így hogy egy héten kétszer mehetek és akkor sem aludhatunk már együtt így nem tudom mi lesz ebből az egészből. Normális körülmények között élnek ők is, mi is de èn nem igazán szeretem haza vinni.

2017. ápr. 12. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben nincsenek olyanok hogy anyagi és egyéb más körülmények,a szerelem minden felett áll,menjetek hozzátok.
2017. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:Értem,de ha szüleidről tudod hogy jók,akkor miért nem hazaviszed drágám?inkább legyen vége,minthogy ő jöjjön helyetted?
2017. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindent leírtak előttem.

1 hónap után együtt aludni korai. Jó,hogy a házasságot meg nem tervezitek már.

2017. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én már első talin együttaludtam a csjjal, mondjuk 255km van köztünk, én meg most ezért nem fogok a földön aludni :'D
2017. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már mielött össze jöttünk minimum egy hónapig teljesen olyan volt a kapcsolatunk mint ha járnánk. Többször ott aludtam màr. Úgy vagyunk egymással mint ha màr hónapok óta együtt lennénk.
2017. ápr. 12. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs is azzal gond SŐT a szex egy teljesen természetes és fontos dolog,teljesen mindegy mikor kezditek,viszont ez a kinél alszunk dog nonszensz,főleg ha e-miatt ér véget egy ilyen kapcsolat,szerintem köss kompromisszumot és altasd nálad,mást nem tudsz tenni,max hotel vagy auto,de az előbbi drága,az utóbbi meg nem épp alvásra termett...
2017. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan,mindenki úgy tesz,mintha ez az együttalvás valami létfontosságú,halaszthatatlan valami lenne.
2017. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!