Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a szerelemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz333 kérdése:

Hisztek a szerelemben?

Figyelt kérdés

Örülnék az értékelhető indoklásoknak is.😊

Kor és nem sem hátrány.☺



2017. ápr. 13. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak Istenben hiszek. //Kappa
2017. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Létezik szerelem, de kölcsönös nem nagyon... Ha valakik ugyanazt érzik egymás iránt, mikor járnak, az gyakran csak lángolás ami pár évre szól, vagy "tetszik" nekik a másik... De még ha kölcsönös, igaz szerelem is, meg fog kopni az évek során és 40 évesen nem fogja senki ugyanazt az érzést érezni, mint 17-30...
2017. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
létezik, csak nehéz megtartani. Valami baj mindig lesz ami miatt nem lehettek együtt, vagy lehet lesz egy pár jó nap/hét/hónap/év amikor minden egy nagy boldogságfelhő, de ezután szokott beütni valamilyen módon a baj. Mer miért ne? Csak, hogy ne legyen nyugta az embernek. 15/l
2017. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2! Tapasztalat vagy elmélkedés?

És igen valóban így van szerintem is, deee... Mivel nem? Ez ilyen egyszer fent, egyszer lent féle dolog, nem?

2017. ápr. 13. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy van szerelem, aki szerint nincs, az vagy egy buta és érzéketlen gyökér, vagy olyan trauma érte korábban, hogy nem szeretné. 16/f
2017. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a szerelemben. Rengeteg barátom szerelmi életét követtem figyelemmel és sok minden nem volt őszinte de természetesen ez kívülről nem mutatkozott. Megcsalások, veszekedések, kibékülések csak azért mert féltek a magánytól, aztán szakítás után pár hétre újabb kapcsolat csak azért mert féltek a magánytól, baromi nagy fájdalmat okoznak egymásnak akik elvileg szeretik egymást. Saját példámon meg csak amnyi volt hogy fél évig együtt voltam a barátommal de ő fél év után se tudta hogy mit szeret bennem vagy miért szeret. Csak jó volt hogy ott volt valaki. Szóval nem, nem hiszek a szerelemben, abban hiszek hogy az ember nem szeret magányos lenni ezért képes valamioyen érzelmet táplálni afelé aki nem hagyja magára. 16/L
2017. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már nem. 15/L
2017. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Tapasztaltam is, mert hülyítettek egyszer nagyon, ami miatt eléggé depressziós lettem, de már sikerült kiverekednem magam a gödörből, amibe a srác taszított, meg az az oldal is volt velem, mikor egyik legjobb haveromról kiderült, hogy szeretett, és nekem fel sem tűnt... De látom is mindenhol, hogy így van... Sok igaz szerelmet látok, csak sajnos annál több tragédia származik az érzelmekből. :(

2017. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hinni hiszek, mint mindenki a szive melyen szerintem. remenykedunk benne, h egyszer minket is eltalal cupido nyila. meg ha ezt nem is valljuk be masoknak vagy akar maguknak.

de tapasztalni meg nem tapasztaltam. szemelyes velemenyt nem tudok mondani/irni, csak arrol amit lattam a szerelemrol.

es sokan nagyon jol megvannak a parjukkal, majd megis szakitas a vege vagy megcsalas, meg minden ilyen szepseges dolog..

de meg a masik veglet, amikor nem romlik meg a kapcsolat es kitartanak egymas mellett a felek. ám ez a ritkabbik eset.

es mielott megtalaljuk azt akivel minden valoszinuseggel leeljuk az eletunket, lesznek kudarcok, de hinni kell a szerelemben. mert konkretan ez tart eletben, es ez boldogit.

16/l

2017. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igaz csak 15 vagyok,de már nagyon szkeptikus vagyok a szerelem terén. Probálok nem 1 hónap után beleszeretni,bár így is barátzónába kerültem.. :/
2017. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!