Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú, aki nem messze lakik tőlem, és nagyon megtetszett. De csak így neten keresztül tudnék vele beszélni, mert ritkán járok be a városba, ahol lakik, viszont félek, hogy nem lennék szimpatikus neki, és lekoptatna, vagy túl nyomulósnak tartana, hogy rá írtam.

Én 14/L (most ballagok ki altalanosbol) és ő 16/F(o most kilencedikes)

És félek, hogy lehet az alakom miatt elítél. (Vèkony vagyok)

Szerintetek rá írjak? Nem igazán merek, de tudom, hogy ő nem is ismer.. És gondoltam rá, hogy kezdeményeznék, de picit nem lenne fura? Vagy áá mit csináljak?



2017. ápr. 14. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

háá végre valakii!! Én is 14 vagyok, a srác pedig 16. Nekem semmi esélyem vele kapcsolatban, és tudatában vagyok vele, hogy lehetetlen. Figyelj ezt megérzed bent, de szerintem mindenképpen megér egy próbát. Mondjuk ez helyzettől függő. Például honnan ismered? Egy "szia" már történt- e? De csak légy pozitív. Készülj fel a legrosszabbra, annál már nincs lejjebb. Ha ráírsz azt azzal a tudattal tedd, hogy max elküld a fenébe.


Szóval a sok rizsának a lényege, hogy egy próbát megér ;)

2017. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!