Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik olyan, hogy egy fiú jól néz ki és mégsem mer csajozni/nyitni a lányok felé?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a két tény nem férhet össze egymással. Mindez magam miatt érdekel mert mostanában több lánynak is bejövök és sokan meg is néznek. Mindenki furcsállja, hogy bő 19 évesen még barátnőm sem volt és nem is igazán teszek a dologért semmit mert egy kicsi félelem van bennem.

2017. ápr. 14. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Kérlek, hogy most ne nézz hülyének. Lehet, hogy óriásit tévedek, de nem vagy meleg? Tényleg csak egy kérdés, és nem akarok semmi izének tűnni, csak gondoltam, ha nem mersz nyitni az emiatt is lehet.

És ha totálisan félre tippeltem, akkor csak annyit mondok, hogy dobd félre a félelmeidet. A lányok nem szeretik a töketlen gyávákat. Szedd össze magad és minden félelem nélkül kezdj el csajozni.

2017. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem nézlek hülyének, dehogyis. Reálisan nézem magamat és ez valóban egy reális ok lehetne ami bennem is felmerült már, de nem vagyok meleg a legkevésbé sem. A lányok tetszenek egyértelműen. Könnyű azt mondani meg elméletben rengetegszer elhatároztam már, hogy nem félek hanem rajta leszek az ügyön de mikor ott vagyok, hogy na most akkor itt az idő mindig megfutamodok.
2017. ápr. 14. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Ismerek ilyen srácot és tuti nem meleg.
2017. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De akkor mi a fene ez?? Fog ez változni vagy míg világ a világ ilyen leszek még 25 évesen is? Nekem kell megtörnöm a jeget de mégis hogyan...
2017. ápr. 14. 20:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel, előbb utóbb tényleg eljön az a pont, amikor változtatsz rajta. Nekem is 19 évig tartott, mindenkinek máskor jön el az idő, hogy már ne féljen. Aztán rájössz, hogy amúgy alaptalan félni.
2017. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát létezik. A te eseted is igazolja. És én is ismerek olyan srácot.

L

2017. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyen srácot viszont lányt igen, nem is egyet. Bár egy fiúnál másabb szerintem... nos ez érdekel :D
2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van sokan mondják hogy helyes vagyok de valahogy mégsem. Van egy lány de ő ram sem hederít... :(
2017. ápr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy fiúnál tényleg más, mivel nem sokan csinálják azt meg, hogy a biztos "prédát" visszautasítják. Sok lány lehetett volna már de nem éltem a lehetőséggel ha ez a típus lennék és akkor nem tenném itt fel a kérdést. Ezzel egyrészt szégyent hoztam a férfi társadalomra de nekem csak így nem megy, normális baratnőről meg hiába is álmodozok.
2017. ápr. 15. 09:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan ajánlkoztak, főleg néhány évvel ezelőtt, most 24 vagyok, mindig kerültem az egyalkalmas cafkákat, meg az alkalmi kapcsolatokat.
2017. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!