Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú osztálytársam aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik de nem tudom hogy közeledjek hozzá. Többi lent. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki tetszik de nem tudom hogy meleg e. Jóban vagyunk de nem nagyon szoktunk beszélgetni. Az utóbbi időben észrevettem többször os hogy engem nézett és amikor ránéztem elfordult. Meg mostanában mindig próbál velem beszélgetni de nem nagyon van közös témánk. Szerintetek meleg és bejövök neki?
2017. ápr. 15. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintünk fogalmunk sincs, ezt leginkább te tudod kideríteni, ha szemérmes vagy akkor legalább facebook-on beszélgess vele, és akkor kiderülhet hogy mi is van...



Szerinted mi honnan kellene tudjuk? :)

2017. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valami közös témát mimdenképp keresstek, és idővel kialakul minden.
2017. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
honnan veszed egyáltalán, hogy meleg? bírom, amikor valaki kiír egy olyan kérdést, amiből kb semmi nem derül ki, de azért mások váltsák meg a világot valami válasszal :D
2017. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem bírod az ilyen kérdéseket akkor miért kommentelsz? Egyáltalán miért olvasod el akkor?
2017. ápr. 15. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
csak elmondtam a véleményem.. ha normális, hasznos választ akarsz kapni, akkor írd ki érthetően a kérdést, és máris egy kicsivel nagyobb az esély, hogy tudunk segíteni. de az én k anyámat :P
2017. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki, viszont kéne valami közös témát találni, beszélgetni vele kicsit gyakrabban, vagy beszélj vele facen és reméljük hogy kiderül, hogy bejössz e neki.
2017. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!