Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes leszek túljutni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek túljutni rajta?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Még sosem voltam szerelmes, nem is nagyon vonzódtam senkihez soha. (Egyébként ez így nekem teljesen rendben is volt.) Ez egészen így volt tavalyi év szeptemberéig, amikor megismertem egy srácot és nem mondom, hogy szerelmes lettem belé, mertbár nem tudom pontosan az milyen, de szerintem ez még nem az. Egyszerűen csak életemben először figyeltem fel valakire "úgy" és életemben először tudtam volna elképzelni, hogy belemegyek valamibe. A lényeg az, hogy semmiképp nem lehetünk együtt és az érzéseim is abszolút viszonzatlanok. Hogy miért nem lehetnénk együtt az nagyon összetett, nincs mi van ha, meg de miért nem, egyszerűen csak nem és kész. Meg mint már írtam, eléggé egyoldalú a dolog amúgy is. Ez a "vonzódás" dolog meg az, hogy sokat gondolok rá, már egészen 8 hónapja tart és egyszerűen nem akar elmúlni. Azt hittem, el fog. Azért meg akarnám adni magamnak a lehetőséget arra, hogy másokat is megismerjek, de nem megy mert van bennem valami furcsa lelki-elköteleződés iránta, de komolyan nem értem miért, és nem tudok vele mit csinálni! Az sem könnyíti meg a dolgot, hogy majdnem mindennap találkozunk. Ez most akkor el fog múlni? Képes leszek végre abbahagyni ezt? Mit csináljak? Nem akarok vele foglalkozni!

2017. ápr. 15. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni. De ha igazán el akarsz érni eredményt,akkor megszakítod vele a kapcsolatot. Mert így csak feleslegesen szívatod magad.
2017. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom megszakítani vele a kapcsolatot. Nem direkt, mi ketten találkozunk, csak ugyanott van dolgunk.
2017. ápr. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!