Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Gáznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sm's girl kérdése:

Mi a véleményetek? Gáznak gondoljátok?

Figyelt kérdés

Szóval osztálykiránduláson fogadásból megkel masszíroznom egyik fiú osztálytársamat, rendesen masszázsolajjal, póló nélkül meg minden..De már ezelőtt is kb. 1 éve párszor masszíroztam akkor még rendesen pólón keresztül szünetekbe.Valószínűleg pia is lesz már bennünk hiszen már most van 2l whiskey, 1l vodka, 2l házi pálinka a kirándulásra, ami amúgy június elején lesz. Szóval szerintetek nem lenne túl erotikus(?), illetve nektek mi a véleményetek erről az egészről?

17/L (11.-esek vagyunk)



2017. ápr. 17. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
tudod mi lesz a vége.. meg leszel fektetve.
2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
és ez őszintén mire jó?
2017. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 nem ertem mire gondolsz..
2017. ápr. 17. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
na az gáz... nem érted, miért kérdezi, hogy mi értelme, hogy megdugatod magad egy osztálykiránduláson, úgy hogy mindenki tud is róla?
2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egy normális lány nem csinál ilyeneket, hacsak nincs odáig a srácért.

Szerintem ebből a story-ból 10-ből 10 fiú azt következteti le, hogy ribizli vagy.. :/

Ha nem vagy oda a srácért akkor a becsületedet ne dobd el holmi fogadásért.

17/F

2017. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-sel. Ha nem jön be akkor inkább ne
2017. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Oszt mi az Istent csináltok ennyi piával?o.O Nem mondom, mi is viszünk, na de azét..:DD
2017. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Hogy válaszoljak is a kérdésedre, hát nekem se lenne jó véleményem utána a csajról, nem tudom ez érdekel-e. Nyilván a csávó nem csak egy kis masszírozásra hajt. Ha tetszik is neked, szerintem ne így gyere össze vele. Persze csak ha számít neked más véleménye.. Nyilván lesznek kisbb pletykák egy ilyen eset után..
2017. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ertek en mindenkit..Csak azt nem ertem miért gondolja mindenki azt hogy szex lenne a vege?
2017. ápr. 18. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
oh. mert tudjuk milyenek a srácok, illetve milyen könnyen leitathatók a tini csajok. ráadásul még te is utaltál rá burkoltan ;)
2017. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!