Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány a suliba, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliba, ti lányok mit reagálnátok arra ha egy fiú random elétek állna bemutatkozna és elmondaná, hogy nagyon tetszel neki és szívesen megismerne?

Figyelt kérdés
Ez a tervem, szerintetek? Vagy valami tipp? 17f

2017. ápr. 18. 23:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
42%

Szia!

Hát én elküldenélek

Szerintem jelöld be facebookon és irj rá, hogy sok jot hallotál rola és szeretnld megismerni.

Ezun jön minden magától.

15l

2017. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kcs
2017. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, ezt nem javaslom, a szava is elakadna, és nem jó értelemben. Ha már itt a lehetőség, maradjunk elsőre az üzeneteknél..
2017. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, tudom, hogy ez nem így működik, de miért akarod a frászt hozni valakire, akit még csak nem is ismersz? Ha tetszik neked, próbálj a közelébe kerülni, kipuhatolni, hogy tetszenél-e neki ésatöbbi. Senki se akar csak úgy görcsösen "ismerkedni" egy kvázi idegennel, akinek megtetszett a s*gged.
2017. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem válaszolóknak.Csak annyit tennék hozzá,hogy lépésről lépésre haladj.Ráírsz,beszéltek,egyre többet beszéltek, ha neki is tetszik a helyzet,azt majd érezni fogod, aztán majd találkoztok és így tovább szépen lassan.Csak ne akarj sietni semmivel

Sok sikert! ;)

2017. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Szerintem ne facebookon akarj vele beszelni hanem eloben.Ne rogton azzal kezdj h szia tetszel hanem beszelgessetek es szep lassa utalni ra h tetszik neked

Remelem tudtam segiteni

Sok szerencset!

2017. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit tényleg letámadós. Mégha szimpi is lennél, tuti legblokkolnék. Vagy azt hinném, hogy valami fogadás. Inkább jelöld be facebookon vagy, ha ezt személytelennek tartod, akkor megszólíthatod élőben is. De ne így, hogy "Szia, tetszel, randi?", hanem valami kifogással, aztán ha már kicsit ismeritek egymást, akkor elhívhatod valahova. :) Én lányként ezt látnám jó megoldásnak.
2017. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis pozitív dolog az ha egy srácnak van mersze odamenni egy lányhoz akit nem is ismer. Ne legyünk már álszentek ,valljuk be hogy jól esik azt hallani hogy tetszünk valakinek.


Ugyanakkor tényleg nem tanácsos így lerohanni. Kezdeményezz beszélgetést személyesen az nagyon is jó csak ne ronts ajtóstul a házba. Kérdezd neg hogy nem látta-e xy tanárt ,aztán köszöngethetsz neki ,bejelölheted és utana (ha visszajelölt ,de akkor is ha nem) megpróbálhatsz beszélni vele. Megmondod hogy szimpatikus és szívesen megismernéd. De még akkor se közöld vele hogy:"tezszel nekem" mert azzal csak elriasztod.

2017. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
szerintem az nagyon átlagos ha facebookon irsz ra. valószínűleg veled egy időben vagy másik 3 srác csetel vele. ha van hozzá merszed szerintem élőben beszélj vele de ne így kezd hogy szia tetszel járunk, hanem találj valami ürügyet amiért megszólíthatod. aztán szépen lassan hívd el valahova. én ennek pl sokkal jobban örülnék mint annak aki messangeren dob egy üzit. az ilyen fiút gyávának tartanám.
2017. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Nem, ez a "szia, tetszel, ismerkedjünk" szöveg nagyon nyomasztó. Én mindig tudtam örülni a bókoknak, legalábbis azt hiszem, de egyből egy olyan helyzetbe kerülsz, hogy vagy elutasítod, amitől - főleg, mert most teregette ki magát - 90%, hogy megsértődik, de legalábbis biztos, hogy megbántod, ha meg nem utasítod el, egyből párkapcsolati helyzetbe rángat valaki, akit nem is ismersz, és persze, lehet azt mondogatni, hogy meglátjátok, mi lesz belőle, de a másiknak általában már elképzelései és érdekeltségei vannak anélkül, hogy ismerne téged, szóval a tény, hogy "megengedted", hogy ismerkedjen veled, csak táplálni fogja az érzéseit, te meg előre pocsékul vagy,eet tudod, hogy csalódást fogsz okozni neki. Az a korrekt, ha adunk a másiknak is egy esélyt, hogy megismerjen minket, és saját maga döntsön. Ahhoz pedig természetesen kell alakulnia a kapcsolatnak, nem ezzel a fullasztó "ismerkedéssel".
2017. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!