Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szerezhetnék" vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezhetnék" vissza egy fiút, akit friendzone-ba tettem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kb 5 hónapja egy fiú szeretett volna velem "randizgatni", azonban azt mondtam neki, hogy legyünk csak barátok. Azóta viszont szerelmes lettem belé, és megbántam amit tettem. Mit tegyek? Őszintén nem szeretném megmondani neki. 4 év van köztünk. Segítsetek!! Ti mit tennétek?

2017. ápr. 23. 20:52
 1/10 anonim válasza:
Milyen gyakran találkoztok/beszélgettek?
2017. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy beszélgettek e még vagy nem. Ha igen akkor tegyél utalásokat arra, hogy szívesen elmennél vele valahova vagy hívd el te magad, ha pedig nem akkor írj rá hogy van meg mi van vele stb..
2017. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs senkije jelenleg, akkor szerintem örülni fog neki. 5 hónap nem nagy idő, és egy tinilánynál belefér ennyi szeszély, egy 4 évvel idősebb srác ezt nyilván át tudja látni, talán még aranyosnak is fogja találni. :)
2017. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Minden héten 3x körülbelül.

#2 Az jó ötlet, meg fogom próbálni!

2017. ápr. 23. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

De bírom az ilyen csajokat, akik először nem akarnak semmit,majd utána sopánkodnak,hogy így meg úgy megbánta meg ilyenek,ha van esze a srácnak, akkor nem jön össze veled és hozzád vágja szépen,hogy legyünk csak barátok.

Tiszta szívből kívánom.

2017. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Ki mondta hogy lány vagyok?
2017. ápr. 24. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Hülye *uzi xdd
2017. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok csak meg szivatni akartam kicsit.
2017. ápr. 25. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nagy szívatás lett volna,de tényleg

Taps Taps.

Majd legközelebb

2017. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyébként miért lettél pont most szerelmes belé, elárulod nekünk?
2017. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!