Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy becézzem a barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy becézzem a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom szőke ,kék szemű ,magas és sportos .

A hülye válaszoktól kíméljetek -ola.


2017. ápr. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy könnyebb lenne mondjuk a nevén hívni vagy abból "kreálni" valami becenevet
2017. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj becézned. Én se becéztem a barátomat. De ha szeretnéd akkor bébinek vagy szerelmemnek vagy valami ami a nevének a becézése.
2017. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki becézgetős fajta. Én prüntyőkétől kezdve, drága életemen át, cukorborsóig mindenféle random neveken hívom a barátomat, míg ő egyszerűen a nevemen szólít. De ettől semmivel sem szeret kevés é, szimplán nem az ő stílusa, hülyén is hangzana a szájából. Ha nem jön magától hívd a nevén! :)
2017. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És a külseje az mennyire fontos ebből a szempontból?

(hencegés gyanús..)

Egyébként meg nem kötelező becézni valakit. És felesleges megtervezni ez szerintem sok esetben kialakul.


De a szerelmem szerintem aranyos és kedves. Speciel én a bébit pont az ellenkezőjének találom.

De kinek mi.

2017. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!