Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-20 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligens, művelt, humoros lányok, akikkel kellemesen el lehet beszélgetni.
2017. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-)
2017. ápr. 23. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Nincsen kifejezett ideálom, csak általánosságban tudom mondani a következőket, ilyen lányokkal jártam/tetszettek eddig:

Én 20 éves vagyok, szerintem 17-19 éves lányok az ideálisak ilyen korban, a fiatalabbakkal már nem tudok mit kezdeni általában.

Személyiség:

-Szeretem ha visszahúzódóbb, nem nagy hangú (így egészítjük ki egymást).

-Hallgasson meg, én is meghallgatom.

-Legyen közös téma, ismerje a popkultúrát. Értem ez alatt az alap filmek, (sorozatok), könyvek, zenék ismeretét.

-Szeresse az állatokat, azon belül a macskákat is viselje el.

-Falra mászok attól ha egy lány kényeskedik a kaja miatt, hogy ezt meg azt nem eszik, és olyan mint egy király kisasszony. Persze vannak mindenkinek utált ételei, de ne csak vizet meg levegőt legyen hajlandó enni.

-Legyen őszinte és HŰSÉGES. Olyan szinten is hogy ne levelezgessen/küldözgessen képeket idegen fiúknak magáról.

-Jó ha laza a családja és hozzá is tudunk menni, jóban lehet velük lenni.

-Imponál ha játszik hangszeren. (Én 10 éve gitározom.)

Viselkedés:

-Tudjon viselkedni, ne szipogjon, köpködjön, böfögjön... Legalább amikor velem van, mert engem minősít mások elött a viselkedése.

-Dohányzást utálom, rühellem, legszívesebben eltörölném a földön, mert a lányok 90%-a már itt kiesik párkeresési célcsoportomból.

-Alkohol mértékkel jöhet, heti 1-2-szer is akár. De megint csak tudja tartani a mértéket.

-Öltözködés tekintetében szeretem ha egy lány képes elegánsan felöltözni, de csinos/szép egy sima melegítőben is.

-Erős smink se jó, van aki sokkal szebb smink nélkül, és nem csak udvariasságból mondva.

Külső:

-180cm vagyok szóval max 170cm magas lány illik hozzám, mert fel tud még venni egy magassarkút. Ki nem állhatom ha egy lány magasabb nálam.

-Súly: tetszik, nem tetszik, sportolok én is, ugyanezt elvárom a barátnőmtől is. Ne legyen túlsúlyos, pláne ilyen fiatalon, mert aki most az az egy házasság után...

-Haj: Mindegy igazából, szeretem az összeset.

-Szem: Világos párti vagyok, nagyon imásom ha egy lánynak szép a szeme (persze lehet szép a barna is, de nekem sokkal inkább a zöld-kék szemek jönnek be).

Hosszú lett, de remélem mindent leírtam, és ne feledje aki olvassa, hogy ez csak egy magán vélemény.

20/f

2017. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Amúgy én.is játszok hangszeren...;)
2017. ápr. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!