Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nyelvel csokolozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nyelvel csokolozni? Meg úgy simán?

Figyelt kérdés
Oke tudom ez biztosan nagyon hulye kérdés. De egyszerűen nem tudom. Van egy baratom és hat már csokoloztunk úgymond de az inkább szájra puszi volt vagy én nem is tudom meghat nem is tudom hova kene tenni a nyelvem a szám meg úgy semmi. Tudom lehet szülőket kene kérdeznem de ok elutaztak. És nagyon sokára jönnének vissza. Kérlek a hülyeségeket ne ide írjatok le mert nekem ez fontos nagyon
2017. ápr. 27. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
keress kajadarabokat a szájában..
2017. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két v-vel ;) nyelVVel
2017. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo kérlek akkor menjetek innen ha nem tudtok segiteni. Nekem ez fontos
2017. ápr. 27. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a nyelveddel akarsz valamit kezdeni, akkor kezdd el nyalogatni az alsó ajkát. Amúgy ez jön magától. Gyakorolj egy plüssön vagy 'mittomén
2017. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!