Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! (16-21) Nektek mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! (16-21) Nektek mennyire számít hogy egy srácnak jó illata legyen (parfüm)? Jó minőségű, egyedi, eredeti, nem olyan amitől fáj a fejed, és nem agyonfújva!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, eredeti parfümtől is szét megy a fejed ha túl sokat fúj magára a srác.

Én nálam az számít, hogy a srác legyen ápolt, tiszta. Mindegy, hogy eredeti 60 ezres parfümmel vagy 1000 forintos férfi spray-el fújja be magát. A lényeg, hogy ne legyen izzadságszagú, és ne émelyítően fújja be magát.

2017. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon fontos.Szeretem ha egy fiúnak jó illata van,olyan ami nem irritálóan erős,hanem kellemes.Egy fiút leghamarabb az illatáról jegyzek meg vagy pozitív,vagy negatív értelemben.17/L
2017. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz
2017. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy valami nagyon draga parfumot hasznaljon, csak ne legyen budos..😂
2017. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs agyonfújva, és kellemes illata van, akkor számít, mert akkor ahogyan előttem írták, megmarad, így "emlékként", és szerintem vonzóbbá is tehet bárkit.
2017. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen,tudom,hogy jó minőségűtől is szétmegy, ezért hangsúlyoztam,hogy nem agyonfújva.


Viszont némelyik gagyinál 1 fújás is halálos. :D

2017. ápr. 29. 09:08
 7/8 anonim válasza:
Nálam nagyon fontos lett a jó illat... 2 nappal ezelőtt beült mellém a buszon egy srác és annyira megtetszett az illata, hogy azt hiszem bele is zúgtam. És nem feltűnően, de folyton őfele szagolgattam. Szóval a jó illat az fontos, a márka stb igazából nem, csak az a lényeg, hogy érződjön egy picit, és nyomja el a nemkívánatos szagokat (pl. izzadságszag, mert ugye ebben a korban a fiúk eléggé büdik tudnak lenni XD)
2017. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ájuldozni a jó illatú fiúktól. Hatalmas pluszt ad. A barátommal is az egyik első dolog volt elmennem parfümöt venni, hogy szagolgathassam, meg hogy befújjam vele pár otthoni ruhámat, hogy érezzem. Egy hosszú nap után imádtam érezni az illatát.
2017. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!