Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha allandoan azt mondja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha allandoan azt mondja a baratom, hogy jobban szeret engem mint az eletet, akkor az depresszivnek szamit?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 11:15
 1/3 anonim válasza:
Nem feltétlen. Lehet, hogy csak túl szenvedélyes vagy tényleg nagyon szeret téged. De ha te depresszívnek érzed, vagy úgy gondolod, hogy valami gond lehet vele, akkor ülj le vele megbeszélni.
2017. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne használj ilyen szakszavakat, mert ha nagyapád meghallja, nem fogod tudni miért hiszi azt hogy káromkodsz :'D

Amúgy, én aztszoktam mondani majdnem olyan fontos vagy mint az életem :o

2017. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább "csak" teljesen beléd van esve. Nincs vele egyébként semmi baj, nem számít annak. (ha ezen kívül más ilyet nem mond)
2017. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!