Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ysn kérdése:

Nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy FIÚ barátomnak szeretnék ballagásra/szülinapra ajándékot adni, de fogalmam sincs mi lenne jó. Gondolkodtam benzines öngyújtón, bandás pólón (csak nyomtatni tudok), v. vmi más...nem tudom. (18-19 éves rocker)

fiúk légyszi segítsetek....ti minek örülnétek?Nem szeretnék túlságosan személyeset de azt sem szertném ha nagyon személytelen, egyszerű legyen.

Előre is köszönöm.



2017. ápr. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudnánk, ő minek örülne? Személyiségfüggő.

Én fiú vagyok és nem hordok bandás pólót, nem dohányzom, nem vagyok rocker, szóval totál ellentéte vagyok ,így az én véleményemmel pl. semmire nem mennél.

A te barátod, ismerned kellene annyira,hogy tudd.

2017. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet nem egyértelmű de az írjon aki tud segíteni....mert ezzel nem megyek semmire. Kinek nem inge ne vegye magára
2017. ápr. 29. 18:37
 3/4 SaJt01 ***** válasza:

Én nem dohányzok, de elképesztően örülnék egy benzines öngyújtónak :D

Az ilyen apró praktikus dolgok nagyon nyerők tudnak ám lenni! Nem feltétlen gyújtó. Ajándék boltokban is vannak jó cuccok.

A póló nyomtatás is nagyon szuper ötlet! Viszont annál fontos lehet hogy minőségi legyen, egy viszonylag tartós festékkel vagy matricával amit nyomnak rá.


Nagyon jó ötleteid vannak. Szerintem még sok inspirációt nyerhetsz abból is ha betévedsz egy ajándékboltba. Ha képzőművészetben jó vagy akkor a DIY cuccok is nagyon jók.


Azt viszont nem értem hogy mi a probléma azzal ha személyes az ajándék. Tudnád kérlek részletezni?

2017. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bonyolult a viszony köztünk és nem akarom, hogy kellemetlen legyen neki ha túl személyes (sok tényező miatt inkább úgy eggyetzünk meg, hogy ne. jövünk össze)

De már meg volt az ajándékozás....köszönöm a segítséget <3

2017. jún. 1. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!