Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fun19 kérdése:

Mit csinaljak hogy kezdeményezzen felém?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon megtetszett egy fiu aki 16éves minden délután amikor megyek haza majdnem mindig látom. Régen egy suliba jártunk jóba voltunk, beszelgettünk. De amiota elballagott nem beszeltunk. Néha szokott köszönni es szokott nezni, de sose jon oda beszelgetni, en oda akarok menni csak felek hogy elpirulok mert pirulos vagyok vagy nemtudnank mirol beszelgetni. Szerintetek mit tegyek hogy oda jöjjön beszelgetni? Egyaltalan honnan tudjam hogy tetszek neki?

2017. ápr. 30. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda nyugodtan, te nem tudsz mit csinálni, hogy odajöjjön szerintem. Bármit kérdezhetsz. Pl. hogy vagy mostanában? Milyen az új suli?... nem történhet semmi borzasztó dolog, ha odamész hozzá. :)
2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SaJt01 ***** válasza:

Úúú de izgi helyzet! :D


Őszintén, szerintem nem baj hogy ha valaki meg tudja hogy tetszik neked. Ha bele gondolsz akkor az csak egyértelműbbé teszi a dolgokat.


Arra gondoltál már hogy a srác is teljesen oda van érted és hogy esetleg ő is nagyon szeretné hogy te oda menj hozzá?

Ez nem offenzív kérdés. Hanem csak annak a demonstrációja hogy lehet hogy örülne annak hogy ha oda mennél mint ahogy te is örülnél annak ha ő oda jönne hozzád.


Konkrétan csak úgy tudod meg hogy ha megpróbálod. Filozofálni lehet róla reggeltől estig, de ha a végére akarsz járni a dolognak az csak a puding próbájával megy.(mert hogy a pudingról addig nem tudod milyen amíg meg nem kóstolod :D )


Szóval sok sikert! ÉS biztos vagyok benne hogy nagyon kedves és szép lány vagy! Legyél egészen nyugodtan magabiztos.

2017. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló köszönöm a sok bíztatást és köszönöm a bókokat is nagyon kedves tőled :) azt hiszem igazad van és megfogadom a tanácsodat. Még egyszer köszönök mindent :)
2017. máj. 2. 15:20
 4/4 SaJt01 ***** válasza:
Majd meséld el hogy sikerült! :D
2017. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!