Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ez ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez ennyire?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este szakítottam barátnőmmel,mert nagyot csalódtam benne,akkor éjszaka nem is aludtam csak sírtam vagy gondolkodtam.

Majd tegnap délután megint,csak akkor anyum is látta és el kellett mondani neki és nem bírtam sírás nélkül.

Utána már nem volt baj,de most ismerősöm Messengerén megláttam,hogy fent van és elkezdett hiányozni.

Törnek fel bennem az emlékek,a nevetése,mosolya,az ölelést,ahogy mondta,hogy szeret,minden,hogy tegyem túl magam rajta?

Nem tudok igazán oda figyelni másra mert eszembe jut,hogy mit csinált és hogy mit mondott,meg hogy ő neki már van más.

Most is amíg ezt írom egy göcs van a torkomban és küzdök,hogy ne sírjam el magam.

Három és fél hónapig voltam vele,tudom sok de mindennél jobban szerettem és nincs más.

Ti hogy tettétek túl magatokat az első szakításon/csalódáson?.

Mellőzzük legyetek szívesek azokat a válaszokat,hogy fiú létemre nem kéne egy lány után sírni de érzelmileg nagyon gyenge vagyok.

16/F



2017. ápr. 30. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfoglalni magadat mással. Legyél a haverokkal, tanulj, nézz filmet, esetleg ismerkedj... tudom, hogy ez nehéz, de mást nem nagyon tudsz csinálni, és még mindig jobb, mint hogy fekszel, és gondolkodsz.
2017. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj másra gondolni. Az első szakítás, csalódás mindig nehéz. De tudnod kell túllépni rajta. Lógj sokat a haverokkal, foglalkozz a hobbidddal, de akár tanulhatsz is. Engem ilyenekor a legjobban a sport nyugtat meg, foglal le. Szerintem ne netezz, főleg ne facebookozz, próbáld meg azokat a (virtuális) helyeket elkerülni ahol láthatod. Ettől neked is könnyebb lesz, ne ronts a sorsodon. Ami még rossz lehet, ha szomorú zenéket hallgatsz, ilyeneket olvasol.

Sok sikert kívánok a továbblépéshez! Hidd el túl fogod élni, és rád talál az Igazi is, akiben nem csalódsz és még szebben mondja ki, hogy szeretlek:)

2017. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy van neki más.. Lehet,hogy csak úgy rávágta. Tudod volt már olyan velem több is,hogy odajött a lány pl: buliban ,hogy táncoljunk meg,hogy tetszem neki és ha nekem nem tetszett mondtam,hogy bocs de nem vagy az esetem erre hirtelen már neki sem voltam az esete :D

Vissza térve a feledésre: Én 7 hónapig jártam 17 éves fejjel egy 15 éves lánnyal. (félig roma vagyok!)

Anyuci-apuci meg az egész család a lányon kívül fajgyűlölő. Egyből tiltás. 7 hónapig bírt nekik hazudni miattam aztán hirtelen elő jött a városi énje és megláttam,hogy nem elég érett ehhez.. De már késő volt mert nagyon megszerettem. 50 km-re lakott minden hétvégémet vele töltöttem!

Sokat utaztam miatta, -20 fokban összefagytam stb stb..

Erre? OTTHAGYOTT.

A szemembe hazudott, és még azt akarta,hogy legyünk barátok. (Persze a szakítás után.) De ha együtt voltunk és a szemembe hazudott ,hogy legyek a barátja? Meg amúgy is annyi dühh volt bennem miatta,hogy inkább már leszartam.

Nekem is a mai napig fáj még de már 6 hónapja ,hogy szakítottunk. (2017.01.04.) Örökre utálni fogom ezt a napot. Azt a várost és azt a keresztnevet.

De amit tenni tudsz. Keresed a társaságot, aki normális és meghallgat azzal kibeszéled a dolgot. Sokat lógsz a haverokkal,hogy eltereld a figyelmed. Tulajdon képpen semmi más nem segíthet csak vagy egy újabb szerelem, vagy az idő vasfoga :) Sok sikert és fel a fejjel!! :)

2017. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!