Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek azokról a srácokról, aki vígjátékos sorozatokat néz és mind nézni, mind alkalazni nagyon szereti az effajta humort?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek, ha valakivel nagyon sok ilyen fajta sorozatot tudnátok nézni? Számotokra vonzó tud lenni, ha egy srác jól tud viccelődni és/vagy fárasztani?

2017. máj. 2. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatokkal az a gond, hogy nem mindenkinek jönnek be bizonyos sorozatok. Lehet ami nekem tetszik az a másiknak nem, és fordítva. Így lehet zavaró is ha a srác állandóan sorozatokat bámul, Olyan mintha sorozatfüggő lenne. AZ meg nem jó. Azt, hogy néha kivesz egy poént egy adott filmből, az vicces is lehet. De ha non-stop ezt csinálja akkor fárasztó, lehangoló. Én szeretem ha vicces a srác, de ne úgy, hogy minden poént, humort "ellop" egy sorozatból. Szóval nekem nem jönne be

17/L

2017. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A humornál arra gondoltam, hogy hasonló stílusban vagyok. Lopni nem szoktam, szeretem magamtól lecsapni a magas labdákat.
2017. máj. 2. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Máris két külön dolgot írtál.


"Lopni nem szoktam, szeretem magamtól lecsapni a magas labdákat."



"vígjátékos sorozatokat néz és mind nézni, mind alkalazni nagyon szereti"


Ha nézed és alkalmazod is a valóságban, akkor beszélhetünk humor "lopásról"


De mint írtam, az nem baj, ha néha idéz az ember filmekből, sorozatokból jó poénokat. Én is szoktam. Sokszor pont bele is illik az adott szituba egy filmes poén. De ha álladóan csinálod akkor az fárasztó.

2017. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba a poénokat és tudd hogy mikor lehet poénkodni. Egy amúgy is vicces szituba beleillik egy pár vicces szöveg, de ha látod hogy valakinek már kezdessz sok lenni akkor állítsd le magad. Sértő humort se használj ha csak nem tudod hogy a másik félnek bejön az ilyen.
2017. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne erőltesd a viccelődést, ha épp nem jut eszedbe semmi igazán frappáns és főleg ne mások poénjait használd fel a sajátodként.

Volt ugyanis nekem már ilyen ismerősöm, aki szintén vígjátékfüggő volt és azt hitte, hogy ez már elég ahhoz, hogy ő legyen a társaságban a "vicces gyerek". Ideig-óráig működött a dolog, de egy idő után már nem vele nevettünk, hanem rajta, hogy mennyire erőlködik és egyre laposabb beszólásokat dobott be, amiken persze ő röhögött a legjobban.

Ja igen, erről jut eszembe: SOHA ne nevess a saját poénjaidon! Annál kiábrándítóbb nincs.

Pontosabban ha nevetsz is, csak akkor amikor már látod, hogy a többiek is nevetnek rajta, úgyhogy te is bekapcsolódhatsz. De amikor valaki már eleve röhögve adja elő a saját poénjait, az nagyon béna dolog.

2017. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, imádok nevetni. Nekem az se baj ha fárasztó lennél max majd mondanám hogy najó most már fogd be mert sok lesz.

De amúgy alapvetően én is szeretek poénkodni :)

16/L

2017. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából én örülnék, mert imádok sorozatokat nézni, szóval csak pluszt jelentene, ha hajlandó lenne leülni velem a tv vagy gép elé és együtt nézni.:)

A humor átvételről csak annyi, hogy ne vidd túlzásba és nem hiszem, hogy túlságosan zavaró lenne. Persze az is fontos, hogy a környezeted vevő e az általad lőtt poénokra, különben csak kellemetlen helyzeteket teremtesz magadnak... Tapasztalatból beszélek, én mindig mellényúlok,de hát ez van.:D

2017. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!