Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés
Ha egy lány metalt, heavy metalt, rockot hallgat, és általában bandás pólókat/pulcsikat hord? Jobban szeretitek a lányos lányokat? Vagy az olyanokat, akik úgy öltözködnek,mint mostanában kb. mindenki, és olyan zenét hallgatnak, amilyenek mostanában nagyon felkapottak? Vagy ez egyáltalán nem számít?

2017. máj. 9. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem eléggé visszataszító. Van átmenet a heavy rock és a pláza 3,14 csa viselet között.
2017. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy rasszista, akkor elveszlek :o
2017. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
A zenei stílus nem annyira számít szerintem. Az öltözködés már inkább jobban, de gondolom hasonló fiúk társaságát keresed, de ha valakinek tetszel az nem az öltözködések miatt lesz.
2017. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
attól még hogy bandás ruhákban jár egy csaj lehet cuki... ha nem igénytelen, akkor nem zavar különösebben:D bár szerintem egy csajszi ne legyen folyton feketében, persze nem zárnám ki emiatt. (a legtöbb bandás póló fekete nem?)
2017. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es: Azért finomabban is kifejezhetted volna magad ._.

2-es: Mikor lesz az esküvő? :D

3-as: Igazad van

4-es: Nem vagyok folyton feketében :D Igen, a bandés pólók többsége fekete, de azért nem csak azt hordok. Plusz a gatyáim többsége kék/szürke, meg színes karkötőket hordok, szóval azért nem nézek ki úgy, mint egy holló :D

2017. máj. 9. 20:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában a ,, lányos lányok" nekem tényleg jobban bejönnek mint az hogy Full fekete nyáron is nagy bőrcsizma. Ez az ami már taszító megértem hogy szereti ezt a zenét de ne essünk át a ló túloldalára sem..

15F

2017. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hordok nyáron csizmát :D Anélkül is szétsülök, azért az tényleg már túlzás lenne, sőt röhejes.
2017. máj. 9. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
15
2017. máj. 9. 22:08
 10/20 anonim ***** válasza:
én is metálos vagyok,aki ilyen annál csak előny lehet ez
2017. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!