Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt szégyenlős lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szégyenlős lányok?

Figyelt kérdés

Mit ajánlatok az ellen,hogy ne piruljak el folyamatosan,ha beszélek avval a fiúval aki tetszik?

Vagy egyatalan le lehet "győzni" ezt a szégyenlőseget valahogy ?


2017. máj. 9. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt ajánlom ne használd az "avval"-t.
2017. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legyél néger, nem látszik a pirosság :D


az avval nekem is b@52@ a fülem...

2017. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem az a bátor, aki nem fél, hanem aki erősebb a félelménél. :)


Ha te szégyenlős vagy, azon nehéz változtatni, de felül lehet rajta kerekedni. Nekem szorongásom van, de megtanultam szembenézni vele, és tudatosan ugrok néha mélyvízbe, mert ezt csak így lehet leküzdeni. Kellemetlen, de muszáj. Akármi is történjen, ne hagyd, hogy ez gátoljon meg bármiben is. Próbálj meg kilépni a komfortzónádból, ha eddig nem mertél valamit megtenni, nagy levegő, és tedd meg!

2017. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3.valaszoló,megfogadom a tanácsod
2017. máj. 9. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosseb rég nem láttam már szégyenlős lányt... Csak a k*rvák vannak erre fele...
2017. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megbuktál nyelvtanból
2017. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!