Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy srácra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy srácra, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már hatezer ilyen kérdés van, és olvasgattam is közöttük, de nem volt az igazi.

Egy évvel fiatalabb nálam, de eszméletlenül jól néz ki, látásból ismerem, a nevemet sem tudja, sőt azt sem tudja, hogy létezem, semmi.

Még facen sem merem bejelölni, mert nincs profilképem és elég furcsa nevem van, és azt hinné, hogy kamu profil és félek, hogy nem igazolna vissza.

Egyszer ráírtam egy srácra, kb 3 mondat után nem írt vissza, ezért félek nagyon.

Nem tudom van-e barátnője, nézegetem hónapok óta a profilját és eddig volt kint sok kép a barátnőjével és most eltűnt mind.

Ti mit tennétek? Tanácsok?

16/L


2017. máj. 16. 23:32
 1/6 anonim válasza:
Hát először is rakj ki magadról egy képet, sőt inkább többet.
2017. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Viseld büszkén a nevedet, minél ritkább, annál egyedibb - bár nem tudom milyen szemszögből értetted a furát, de ne aggódj miatta.


Ha engem bejelölne egy teljesen üres profilról valaki, fix, hogy nem igazolnám vissza. De ha legalább valami infó van róla, akkor még elgondolkozok rajta. Bár, tudtommal lehet ismerettség nélkül is beszélgetni. Aztán ha meggyőző, vagy megismertem, akkor ismerősként fogadom.


Rengeteg ember van, kinek nincs profilképe, mindenkinek szíve joga eldönteni, akar-e képet magáról a nyilvánosság számára feltenni, vagy sem. Én attól függetlenül ráírnék egy Hellóval, vagy küldenék hangüzenetet, és elmondanám, hogy látásból megismertem, stb. Nem túl nyomulósan, mégis barátságosan. Ha meg ő sem méltat válaszra egy idő után, akkor személyesen próbálj szerencsét nála, vagy más kiszemeltnél.


Remélem segítettem valamennyire.

2017. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van rólam sok kép, amin megvagyok jelölve, van kint osztálykép, bulikról 1-1 kép, látszik, hogy nem fake profil, csak profilképem nincs.

A nevem azért furcsa, mert ilyen nevet az biztos, hogy nem találsz Magyarországon, mert külföldi, sokan sem leírni, sem kiejteni nem tudják.

2017. máj. 16. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak kint rólad képek, az már jó. Viszont, ha a barátaid elfogadnak úgy ahogy vagy - a neveddel együtt, azt tegyük hozzá, akkor pont a srác miért ne? Van egy iskolai barátnőm, ő arab származású, perfektül beszéli a magyart, a neve elég nyelvtörő, de így is befogadtuk. Elfogadta ő is, hogy hát ilyen neve van, mondogatta hogy kell kiejteni, aztán rá is állt a szánk a névre.
2017. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm arab :)) neki is naaaaagyon fura neve van, de mindenki imádja őt :) nem a neved a fontos! Minél egyedibb vagy, annál jobb!
2017. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már csaj igy kíváncsisag mi a neved?? :D ha más nem privibe :)

szerintem irj rá nyugodtan nem fog érte meg harapni :)

2017. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!