Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Szombaton buliba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Szombaton buliba megyek, ahol az a lány is ott lesz, aki nagyon tetszik. Bár ismerjük egymást, még nem sokat beszélgettünk. Hogyan közeledjek felé, hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy beszédes alkat, de a lány sem nagyon. Nem tudom, hogy hogyan beszélgessek vele úgy, hogy felkeltsem az érdekjődését, és hogyan jelezzem felé, hogy tetszik, és fel akarom szedni, de ne legyek nagyon nyomulós sem? Ti mit csinálnátok? Mit szokott csinálni az, akinek sikerül felszedni a kiszemelt csajt? 17/F

2017. máj. 18. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyatok valamit és közben beszélgessetek. Ha jól megy minden, lesz téma is, ezen nem kell aggódnod.

De ezt majd úgyis látni fogod ott. ;)

2017. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak két szabály van: 1. Legyél jóképű, 2. Legyen pénzed, ha nincs újra jön az első szabály
2017. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát csúnya nem vagyok annyira, de nemtudom neki mennyire jövök be külsőre... pénzem meg nincs
2017. máj. 19. 17:47
 4/5 A kérdező kommentje:
elsőnek: tehát azt mondod, hogy ne is tervezzek semmit, majd jön magától? hát remélem igazad lesz :)
2017. máj. 19. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem nem nagyon lehet ilyen helyzetekre tervezni. Látni fogod, mikor lesz ott az alkalom, az első mondat után meg majd csak jön a többi. Ezt az elsőt kell csak jól kitalálni.

A lényeg, hogy figyelj oda rá és reagálj, kérdezz tovább a válaszai alapján, értékelni fogja. ;)

2017. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!