Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék közeledni felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni felé?

Figyelt kérdés
Nemsokára osztálykirándulásunk lesz, egy pár hónapja szemezgetünk egy osztálytársammal, szokott adni egyértelmű jeleket, hogy tetszek neki(rászólt osztálytársamra hogy hagyjon, amikor adtam neki egy tollat, sokszor elbambul rajtam, a közelemben szeretne lenni) de ha a haverjaival van akkor tök flegma, múltkor hozzám se szólt amikor próbáltam vele beszélgetni. Osztálykiránduláson kb. az egész osztály piálni fog, ő nem szokott ezért gondoltam, hogy megpróbálok kettesben lenni vele, hátha jól sül el a dolog. DE! hogyan öltözzek fel? milyen témákat dobjak be amivel tutira letudom venni a lábáról? hogyan adjam tudtára(pl érintésekkel) hogy tetszik nekem, és ez ne legyen neki nagyon zavaró(vagyis ne keltsek benne olyan benyomást hogy ráakarok mászni)
2017. máj. 19. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2017. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fiú
2017. máj. 19. 19:49
 3/3 SandNigger ***** válasza:
Először is a jobb lábadat előrébb rakod b*zdmeg, majd a bal lábadat a jobb mellé rakod b*zdmeg, és ezt addig ismételgeted b*zdmeg, míg közel nem érsz hozzá b*zdmeg.
2017. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!