Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit gondolnátok egy olyan lányról/fiúról, aki a pl. a facebookos képein vékonynak látszik, de élőben van rajta túlsúly?

Figyelt kérdés
Akkoris járnátok vele?Illetve a lány/fiú csak az arcáról tesz fel képeket.

2017. máj. 20. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Max szerintem ez nem lehetséges . Vagy pedig egy kamu profil kép szerkesztve . Erre bárki képes. Kicsit sokat gondolsz ezzel. Fantázia .
2017. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig én ismerek ilyet.Szerintem a beállításokon van a hangsúly,pl.hogy tartja a fejét,hogy van a haja stb.Azért ne olyan extra túlsúlyosra gondoljatok,hanem olyan emberre,akin kb.30kg fölösleg van.
2017. máj. 20. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
30kg felesleg nálam már eléggé extra túlsúly.
2017. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem H.R. A monogrammod?
2017. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

No mindegy,nem értek én a kilókhoz.xD No de mit gondolnál róla?Még mindig járnál vele(pl.chaten flörtölgettetek).

kb.ilyesmi súlyúra gondoltam:

[link]

2017. máj. 20. 20:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem.Hanem N.I. Miért?
2017. máj. 20. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
T H I C C
2017. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 2017-ben csak egy 79x150 pixeles képet tud csak feltölteni, ettől már a 19. században is jobb, nagyobb képek voltak, max annyi, hogy nem színes.

Egyébként pedig azért van rajta bőven felesleg.

Én megmondom őszintén: nem tartom valószínűnek, hogy járnék vele, egyébként ennyi felesleg arcon is látszik és nem feltétlen tetszik, főleg, hogy az ideál nálam az elég vékony :/

Nekem azért fontos a külső is és szerintem az emberek többségének, nemtől függetlenül. Mindenki próbálja az ideáljához a legközelebbit megtalálni, nem feltétlen kell tökéletes, de ideálhoz közeli. Ha engem abszolút nem vonz a teltebb, kövérebb alak(inkább taszít), akkor az a párkapcsolat nem hiszem, hogy hosszútávú és működőképes lenne.

Ha pedig a monogramja nem is H.R., de hasonló technológiát használhat xD

2017. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.Csak az van,hogy az egyik ismerősöm(lány) beszélget facebookon fiúkkal,mert már szeretne barátot,de csak az arcáról vannak képei.Egyébként a képein mindig ugyanúgy néz ki,leengedett egyenes haj,mosolyog és a fejét néha eldönti.Csak a háttér más,a ruhája meg az effektek a képen.
2017. máj. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!