Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem sok lánnyal beszéltem még és ötletem sincs, hogy kezdjek neki egy beszélgetésnek.

Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan is kellene csal úgy ismerkedni.



2017. máj. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdhetnéd egy köszönéssel. :D


Amúgy mondd hol szeretnél ismerkedni és hány éves vagy. :)

Egy discoban meg egy kocsmában is, vagy csak véletlenszerűen az úton is máshogy kell a nők felé közeledni. :)

2017. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb az ismerős ismerőse egy haverod lány ismerősének beajánl vagy egy haverod barátnőjének a barátnője ha ez nem akkor te a sulidból vagy bármilyen csoportból ahova jársz ráírsz egy lányra először haveri szinten aztán talán lesz valami vagy a társkereső ma már nagyon sokan használják de ott nem hiszem ,hogy sok az iskolás lány
2017. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es:

17, és egyenlőre csak interneten.

2017. máj. 22. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor...nem igazán tudom. Nekem itt jött össze néhány párkapcsolat, pedig nem is akartam. :D 17 évesen elég korlátozott számodra az internet, Tinder se meg semmilyen társkereső nem áll még rendelkezésedre. Facebookon is vannak mondjuk csoportok, de én nem preferálom a netes ismerkedést.
2017. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!