Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnom nem tudom el donteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józsi1117 kérdése:

Baratnom nem tudom el donteni hogy most szeret e es azert van velem vagy pedig csak vagyok neki es el uti velem az idot?

Figyelt kérdés

Par hete mintha meg valtozott volna velem azt mondja hogy nem igazan mutatom ki az erzeseim debpersze be valja hogy o sem ugye es hogy nem vagyok vele eleg kedves erew is ott a peldam hogy meg em becezem o nem becez torodom vele meg kerdem tole mikyen napja volt mit evett hogy aludt hogy van stb meg o semmit nem kerdez tokem es a valastai leg inkabb akarmire is hogy aha oke uhum ja me ok fb n es mostanaban szinte soha mimor le irom neki hogy szeretlek edesem pelda o annyit ir en is vagy reggelente mikor irom jo reggelt szivem o annyit hogy jo reggelt es estenkent is mikor el koszonok tole hogy jo ejt szep almokat szerelmem aludj jol szeretlek o annyit ir jo ejt es mindig azon vitazunk hogy o nem mutatja ki nekem amit erez es nem is akar kedvesebb lenni velem de el varja hogy en az legyek igen tudom gyerekes ez az egesz picit de nekmno fontos es tenyleg tiszta szivbol szeretem a heten akarom meg kerni a kezet :) ha lehet akkor lanyok valaszoljanak mar hogy most mi lehet a baj vagy en rontok el valamit tul spilazom vagy mi???



Mellesleg lassan mar tobv mint 1 eve egyutt vagyunk es meg soha nem vihettem el sehova szo szerint sehova hozzam hoztam le egyszer akkor is ugy hogy a szuleinek azt talalta ki hogy gyakorlatra megy ami kicsit zavar hogy tudjak egyutt vagyunk de sehova nem engedik el velem szo szerint iszonyatosan fogjak baratnoihez alkig engedik ki szintensoha


2017. máj. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha... Oké.. most magyarul lécci:D
2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Józsi sok volt a pálinka testvérem.


Leánykérést tervezöl ha jól olvasok, de még előtte a pajtát rendbe kéne hozni nem igaz?

Te is tudod azírt nem engedik át, mert beázol mindig.

2017. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Embeeeer. Központozás, kis- és nagybetűk, ne adj isten választékos beszéd? Az ötödik sorra elvesztem a fonalat.
2017. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Józsi, itt Bongó!

Ha szeretnéd megtudni a kérdésedre a választ, írj a 16066-os szamra

2017. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez kész, visítok gyerekek XD
2017. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jol van oke ha ki cinkeltetek valaki adna valami magyarazatot :D nem birtam helyesen meg fogalmazni sajnalom

De valaki legalabb erti a problemam es valami valaszt rendeset tudna irni nem csak ki cinkelni???

2017. máj. 22. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz. Talán az, hogy érdekesnek talál? Nincs nagy barati köre? Élvezi hogy töröd magad, bejössz neki, szépeket mondasz. Elmondhatja, vetitheti kifelé, hogy pasija van. Inkabb csak el van veled. Bocsi! Biókellék vagy.
2017. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blondie.W ***** válasza:

Szerintem is, te csak kirakat pasi vagy. Ne adj isten, még ha érez is irántad valamit, az fix, hogy te jobban szereted, mint ő téged.

Nehogy megkérd a kezét. Bocs, de ne b..zd el az életed, hogyha véletlen igent mond.

2017. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!