Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre várok, vajon mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre várok, vajon mi lett volna ebből?

Figyelt kérdés

Még mielött akár ki is férre értené soha nem csaltam meg senkit és soha nem csináltam semmi rosszat nem vagyok ribi !


Tavaly nyáron volt egy srác akivel nagyon sokat kijárkáltam este és reggelig kint voltunk , sokat beszéltünk jól éreztük magunkat , majd egy idő után már megfogta a kezemet .. pár nappal rá pedig leültünk egy padra fogta a kezem és a homlokomra kaptam puszit . De ez utána így abba is marad nem nagyon találkoztunk , és utána nem is kaptam már puszit . Még azóta is beszélünk , és mondta hogy valamikor elmehetnénk kocsikázni valahova . Viszont nekem azóta van barátom 9 hónapja ezt tudja is , volt úgy hogy írt is hogy látott a barátommal pont ma ott mentek el . Szeretem a barátomat , viszont van hogy elgondolkodom hogy mégis mi lett volna velem a sráccal . És ezen tűnődöm ha nem lenne barátom akkor mi lenne ... 17 éves vagyok .. és a barátommal már egész komolyan mehvagyunk itt van velem minden nap . Attól is félek hogy nem fogom kiélni magamat .. és hogy picit lennék néha egyedül . Viszont a barátomat se dobnám ki. :( mert szeretem. Szóval valaki tudna segíteni ? Ha van még kérdés vagy nem érti szívesen leírnám mégegyszer jobban :) köszönöm előre válaszod


2017. máj. 23. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég félénk volt, ne vedd készpénznek, amit mondok, lehet, hogy megismert valakit, vagy hallott valamit rólad, ami elriaszthatta. Jellemző jelek akkor, ha találkozott valakivel utána. Erre szerintem kérdezz rá, hogy mi történt, miért hagyott ott téged.


A kocsikázást persze mondd le, abból nem sülhet ki semmi jó. Ha pedig nem vagy elégedett a mostani kapcsolatoddal, a barátoddal meg kéne beszélned, hogy valami nincs rendben, mert nem lehet tökéletes szerelem, ha más után vágyakozol, ami kár.

2017. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat . Egyébként a kiélést nem nem irányra gondoltam , csak hogy kicsit egyedül is lehessek és hogy ne legyen megszabva hogy most kivel legyek kint
2017. máj. 24. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!