Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, de nem tudom mit csináljak, küzdjek érte vagy inkább felejtsem 14/L?

Figyelt kérdés
Na szóval vagy egy ÉV FOLYAM társam aki nagyon nagyon tetszik.. Állandoan csak ő rá gondolok és mindig a közelébe akarok lenni hogy észre vegyen. Mindig amikor megyek fel a lépcsőn akkor mindig bele néz a szemembe meg szemezz velem, persze én is mindig vissza nézek rá. Ha pl csak ugy be jön az osztálytermünkben mert pl ott hagyott valamit akk egyől rm néz.. Nem szoktunk sokat beszélni, max akkor amikor a közelemben van akkor szokot nekem vicceket mondani meg keménykedni :D . Viszont van az osztályában egy csaj és nem tudom h tetszik-e neki.. Tudtok pár tanácsod adni hogy honnan tudhatom h tetszem-e neki? Vagy egyentalán hogy szolitsam meg vagy hogy beszéljek vele.. alig van egyedül szinte nincs is.. Állandoan körül veszik, Am van közös témánk a Lol (League Of Legends) Szval igen ez van.. van néha hogy ott állok a közelébe kb ugy 4 métere. Le se szar viszont ha ugy közelebb megyek hozzá pl el megyek mellete nem tudja meg állni hogy ne mondjon nekem valamit.. Mit csináljak, már lassan komolyan bele ürülök.. Help!! **Nem vagyok olyan válaszokra kiváncsi hogy"minek 14 pasi??** csak egyszerűen egy kicsit közelebb akarok kerülni hozzá..

#szerelem #Segitség sürgös
2017. máj. 26. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, beszélgess vele.

Nem értek nagyon a LoL-hoz, de ott elvileg lehet ketten együtt játszani, nem? Játszatok együtt, közben tudtok beszélgetni is

2017. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen már játszottam vele de igazából nem lehet nagyon ugy beszélgetni mert a játékra koncentrál nagyon.. :/ Oda menni meg oda mennék.. de mit mondjak? :D
2017. máj. 27. 15:02
 3/3 Vercsifercsi válasza:
Ez eleg egyszeru: irj neki! Messengeren, viberen, vagy amitek van. Ott mindig sokkal konnyebb tarsalgast kezdeni es avegere nagyon jo temak szoktak jonni. Utana mar siman tudtok telefonalni is es akkor az mar egy kalap ala veheto azzal, ha kesobb odamesz hozza. Igy jol ki lehet alakitani-meg ha nem is olyan-, de barati kapcsolatokat minimum. En legalabbis mindig igy csinalom, de nekem mindig bevalik. ;) 15/L
2017. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!