Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rövid ápolt, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rövid ápolt, vagy szép, dús, de korpás hosszú haj?

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban párkeresés szempontjából? A korpa csak beletúrásnál látszik, ileetve a hajam sűrűsége miatt főleg nyáron sokat viszket. Ha le van nyírva géppel akkor nyìlván nem néz ki olyan jól, de olyankor nincsenek ilyen problémák vele. Melyik lenne jobb?

2017. jún. 2. 13:36
 1/4 anonim válasza:
Ilyen szempontból a rövid haj jobb, de ha valakinek hosszú a haja, eltüntetheti a korpát és mindjárt szép, ráadásul hosszú haja lesz.
2017. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
He?? Ez csak a te eseted.. Nekem szép középhosszú, dús és hullámos hajam van, ennek ellenére mégse korpás, ha az lenne akkor meg vennék rá valamit, vannak szerek amik már pár heten belül hatnak és az áruk sincs az egekben, akár egy korpaellenes sampon is csodákra képes ha jobb minőségben veszed meg. Most persze b*inak tűnhetek, hogy ezeket írom így fiú létemre, de nem nem vagyok, csak szerintem egy férfi ad a minőségre és a megjelenésre mégha minimálisan is..
2017. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szeretem a korpás zsemlét
2017. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes, emiatt nem játszol a másik csapatban és teljes mértékben igazad van. Egyébként pedig szerintem a hossz mindegy ha jól áll, de az ápoltság azért legyen elsődleges.
2017. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!