Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be?

Figyelt kérdés
Hellókaaa... 😊kíváncsi vagyok ,hogy szerintetek ,hogy pasizzal be ?a társaságból már mindenkinek van pasija csaja és kakukktojásnak érzem magam.mindig én vagyok az a +1fő és ez rosszul esik. Nem mondanám ,hogy béna ,csúnya vagy visszataszító vagyok ,ezért nem is értem ,hogy miért nem találtam még megfelelő pasit. Amúgy bulikba is járok minden hétvégén,rengeteg barátom van és valahogy mindig én csinálom a jó bulit ...beszélgetni is nagyon szeretek meg minden ..szóval tényleg nem értem mi a baj velem 😯😮😁😁😘😘

2017. jún. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Üdv.

17 éves lány vagy, a pasiknak maguknak kellene kezdeményezniük nálad, ha csak nem töketlen alakokkal vagy körülvéve. Amennyiben az utóbbi az igaz, akkor esetleg próbálj te kezdeményezni vagy egyértelműbb jelet adni, hogy azt akarod valakinél, hogy odamenjen..

Akár te is leülhetsz valakihez buliban és beszélgethetsz vele, csak ne add oda magad könnyen miután már te kezdeményeztél, mert akkor hamar meglehet rólad a véleménye.

2017. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
előző válaszolónak teljesen igaza van, plusz biztos vannak fiúk akik érdeklődnek irántad, nem kell pánikba esni.
2017. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😘😘
2017. jún. 5. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!