Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon megszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon megszeretnék ölelni egy tanárt de majd csak jövőhét közepén találkozom vele és az érzés nagyon erős bennem?

Figyelt kérdés

Kedvelem és ő is kedvel engem, már rég beszélgettem vele és most jött az a váhy hogy megölelném.

Én lány vagyok a tanárom férfi.



2017. jún. 8. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne öleld meg mondjuk? Hány éves vagy és ő?
2017. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz.
2017. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Perrrrsze, ha mindenáron kínos helyzetbe akarod hozni.... Meg mondjuk magadat is, ha egyből irigyeid is támadnak.... majd addig feszül a helyzet hogy egy ártatlannak indult ölelgetés miatt kirúgják.
2017. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

dzsiiizösz ... nyúlj magadhoz kislányom, nincs mit tenni, de ne ölelgessél tanárokat, mert csúnya vége lesz ...

tanárbácsi megy a böribe, te meg a pszihológus bácsihoz, hogy feldolgozd az "ölelést"

2017. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen helyzet lesz belőle csak.
2017. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindenből ilyen nagy ügyet csinálni. Egy ölelés semmi. Ha erre van szükséged, öleld meg. A többi hülye meg magyarázzon bele amit akar.
2017. aug. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!