Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyakorolni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyakorolni a csókolózást?

Figyelt kérdés

A "Miért?"-je:


Mert most van egy fiú akivel régebben egy váosban laktunk. Azóta elköltözött de megtaláltuk egymást facen.. Akkor még volt bnője de már akkor sem volt boldog vele.. Beszélgettünk és az volt a furi hogy aznap mikor szétmentek elmondta hogy nincsenek eggyütt.. Azóta többet beszélgetünk és egye komolyabakat irt olyan téren hogy szeret meg ilyesmi.. 2 hét múlva talzunk és nagyon bizonygatja hogy meg fog csókolni hogy elhigyjem végre hogy tényleg szeret..


A lényeg hogy kicsit félek hogy nem menne mert nekem még úgy nem volt senkim mert amikor még igy ajánlkoztak lehetőségek akkor még korainak éreztem (ez tavaly nyáron volt xD)

15/L



2017. jún. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt nem nagyon lehet gyakorolni csak jön magától. Én nagyon féltem az első csóktól, de aztán rájöttem, hogy nincs miért. xD 15/L
2017. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Arany szabály,hogy csókot nem jelentünk be előre....főleg nem első randin.

Azt gondolom,találsz sokkal értelmesebbet.

2017. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen amúgy az engem is zavart hogy igy bejelentete :'D

De nála értelmesebbet szerintem nehezen találnék aki engem el tud viselni :D

Tehát amióta igy beszélgetünk ezen kivül csak az zavar hogy néha felhozza a volt barátnőjét.. Mondjuk csak szidja :D de na :/

2017. jún. 11. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Az ajtofelfat kendd be szalonnaval es azon mozgasd a szadat.

En mindig igy szoktam, es nagyon elvezem.

2017. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dilis xD
2017. jún. 11. 14:52
 6/6 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Szilvára fúrj egy kis lyukat és mehet is
2017. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!