Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kezdeményezett nálam egy lány, élőben, de viszont Facebookon nem ír, ha írok neki akkor csak reagál, nem kérdez semmit, csak egy pár szavas reakciót ad. Ezt miért csinálja, miért jó ez neki?
2017. jún. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Internetes gátlásosság.

Élőben sokkal jobban megy neki a kommunikáció, viszont virtuálisan kissé kínosnak találja mindezt. Gondolom én.

2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezzel engem is elbizonytalanít, pedig kedvelem, és szívesen beszélgetnék vele. Így még nem is nagyon merem felhozni neki hogy van-e kedve valamikor találkozni hogy kicsit jobban megismerjük egymást, mert mi van ha félreértem az egészet és csak simán ilyen nyitott élőben vagy valami...
2017. jún. 13. 17:23
 3/3 anonim válasza:

Vagy mondjuk nem csak o hasznalja a facebookjat. Lehet a szulei is nezik.

Ha talalkpzol vele, hivd randira

2017. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!