Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket szeretném kikérni. Fiúk, lányok egyaránt. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 15 éves lány vagyok. Eddig két barátom volt. Az első 7, a második 1 hónapig tartott. Az utóbbi óta eltelt már fél év is. Éppen nem tetszik senki, de valahogy mégis gyakran vágyom az egészre. Az érzés, a másik közelségére, és mindennel ami ezzel jár. Igen, még a vitákra is. Csak nem tudom... ha lenne mostanában mégis barátom (mármint úgy hogy szerelmes vagyok, meg minden) az már nem lenne r*#@ncos, hogy 15 éves koromra 3 barátom legyen? Mert úgy érzem hogy lehet hogy az. Nem vagyok biztos ebben. A segítségeteket szeretném kérni. R*#@ncos, hogy 15 évesen már 3 barátom legyen? (Ugye 2 már volt, a 3. meg csak lesz egyszer)

A válaszokat köszönöm.



2017. jún. 18. 12:00
 1/8 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Szerintem szard le, hogy az-e vagy nem. Ha jól érzed magad így, akkor nyugodtan lehet. Ezek úgysem tartanak nagyon sokáig
2017. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerjük a körülményeket, így nem igazán lehet állást foglalni, legfeljebb általánosságban, de a te konkrét esetedben nem.

Önmagába véve ez a "r*#@ncosság" is elég relatív dolog. Valaki (köztük én is) akkor használja ezt a jelzőt valakire, ha folyamatosan kelleti magát a fiúknak, akkor is más felé kacsingat, ha éppen van párja. Valaki számára pedig már az is kiveri a biztosítékot, ha valakinek 15 évesen 3 barátja volt már.

Én úgy gondolom, hogy alapjáraton nincs ezzel probléma, az ember keresgéli a párját, minden egészséges kapcsolatnak úgy kell elkezdődnie, hogy reménykedünk, hogy ő lehet az igazi. Summa summarum, szerintem ha nem csaltad meg a srácokat, nem csaptad be őket, nem éltél vissza a bizalmukkal, akkor nincs veled probléma. Az meg természetes, hogy mindenkinek hiányzik a szeretet és minden velejárója, aki volt már párkapcsolatban.

2017. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pptomi ***** válasza:

Mindenki vágyik a szerelemre, miért lenne r ibancos?!

Én is sokat keresgéltem, mire megtaláltam az igazit. 17-23 éves koromig rengeteg nőhöz volt közöm, nem tudnám összeszámolni, csak megbecsülni:) Bőven 100 fölötti szám jönne ki, ha pontos adatot szeretnék. Szóval elég nagy nagy szoknyavadász voltam fiatal koromban, minden hétvégén más és más "barátnőm" volt, pedig én is vágytam egy tartós kapcsolatra, csak nem jött össze. A gáz az, hogy ennyi nő közül egyetlen egy nőt találtam, aki megfogott és nem kell más mellette már sok-sok éve.

2017. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
58%

Rányomtatod a pólódra, hogy az éppen aktuális pasid az hányadik a sorban? Mert ha nem akkor sanszosan aligha fogják tudni. Persze mivel tele kell shitpostolni az fb-t ezért már más a helyzet.


15 évesen a 3 pasi azért minimum 2-vel több az indokoltnál de hát most istenem.. egy pasival is lehet valaki ribizli.. nem ezen múlik. Mondanám, hogy személyiség kérdése de olyat egy 15 évestől nem várok el. :D


25F

2017. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől leszel ri.banc,persze ez függ a körülményektől is.
2017. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A viselkedésem, bár sokat változtam, szerintem teljesen oké. Nem csaltam meg se az elsőt, se a másodikat, nem kacsintgattam kifelé. Nem feküdtem le egyikkel sem, arra még bőven nem vagyok felkészülve, nem is akarok egy darabig. Ölelés volt meg szájrapuszi. A válaszokat pedig köszönöm ^^
2017. jún. 18. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor nem vagy r, mert szerelemből teszed. Minek parancsolnál az érzéseidnek, ha jól is érezhetnéd magad? Persze ez pont erre a szitura vonatkozik, nem mindenre értendő.
2017. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem r**ancos. :) Bár nem kellene még nemi életet élni(szerintem) ilyen fiatalon, mert ha meg elrontjátok az valószínű egész életetekre nyomot hagy, rossz értelemben. Ha nem szeretsz egyedül lenni, akkor persze, ismerkedj, menjetek el mozizni, sétálni vagy bármi egyéb közös tevékenységet. Én úgy tudom azok a r**ancok, akik f***ból f***ba szállnak gátlások nélkül.


U.i.: OMG, hogy a r**anc is fennakad a rostán. :O

2017. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!