Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az ilyen lányok is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ilyen lányok is bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
A lényeg az h 15 vagyok szőke hajú, barna szemű...kicsit félénkebb tipus vagyok de ha odajönnek hozzám akk megjön a bátorságom...vagyis ne én tegyem az első lépést XD...érzékeny vagyok de nem annyira csak kicsit...nem az a p*csagatyás sexy csaj vagyok, de azért laza szoktam lenni...mindíg mosolygok...csak az bánt h a fiúk csak a barna hajú p*csagatyás sexy csajokra buknak...de én nem vagyok olyan, inkább ilyen kivsit kislányos vagyok de ennyi idősen nem is akarok nagyon olyannak tűnni...na mindegy a véleményeteket kérem ti milyennek vélitek ezt?

2017. jún. 18. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ismerek 15 éves szőke hajú barna szemű lányból bűnrondát és csodálatos arcszerekzetűt is.

Egy kép többet mond ezer szónál.

17/F

2017. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg igen, na de mi a helyzet belső tulajdonságokkal?

18F

2017. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na és milyen pasik jönnek be? Életkort is beleszámítva.
2017. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Stark2000 ***** válasza:
A leírás szép és jó, de képből többet lehet mondani. :)
2017. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szeretlek 16/F
2017. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez megint elég nagy általánosítás. Azok buknak a pics@gatyás csajokra, akiket az árbócuk vezérel. De neked a leírtak alapján nem az kell. Csak mondok neked valamit. Akiknek nem az kell azok is félénkek, és nem mernek kezdeményezni. Fejben talán érettebb vagy, lehet, hogy valaki idősebb kellene neked. Én pl most 21 évesen egy 16 éves lánnyal ismerkedek, és nálam egyáltalán nem az volt a cél, hogy ilyen fiatal kis szüzet ágyba vigyek. Nálam az első az volt, hogy egy olyan lány, aki pont nem az a pics@gatyás ahogy te nevezed, mégis ad magára, szép. Nem sminkel, de mégis gyönyörű, amit a korombeli lányoknál nem igazán találni. Fejben jóval éretteb a korosztályánál, bár azért még mindig kicsit gyerekes hozzám, de ez majd idővel elmúlik, addig pedig én is kicsit gyerekes leszek, hogy jól kijöjjünk. Szóval, igen vannak ilyenek, csak kevés, és azok sokszor félnek kezdeményezni. Én is nehezen vettem rá magam, de egyenlőre nagyon örülök hogy megtettem.
2017. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Írj
2017. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok...amúgy belső tulajdonságokról meg h nagylelkű vagyok,szeretek segíteni másoknak, kicsit érzékeny pl olyan filmeken sírok XD, kedves vagyok sokak szerint, képet is kaptok

[link]

2017. jún. 19. 09:00
 9/15 A kérdező kommentje:
ha nem nyitná meg szóljatok
2017. jún. 19. 09:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy pöppet fehér vagy,vagy nagy a kontraszt.

A mellékelt jellemzés alapján,a képpel eggyütt én azt mondom,nincs veled baj.

Viszont ilyen korban nemnagyon fogsz találni fiút a saját korosztályodból,elvégre ki az aki ilyenkor akar elköteleződni.

(Ezért vannak a hozzás hasonló korú lányok 2-3-4 évvel idősebb fiúkkal.)

De eljön a te időd is,ráérsz még ezen gondolkozni.

2017. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!