Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 fölötti fiúknak bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 fölötti fiúknak bejönnek a tetovált lányok?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor körülbelül mennyi tetoválást bírtok elviselni egy lányon? Mennyi az ami még ízléses szerintetek? És baj az, ha egy lánynak 20 évesen majdnem a fél teste ki van (ki lesz) tetoválva?

Csak azért kérdezem mivel már van egy pár tetoválásom így 18 évesen (és még lesznek is) és elég sokan megnéznek miatta. És nem tudom eldönteni, hogy szósz tetszik e annak aki megnézett vagy undorodik tőle.



2017. jún. 20. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szep es igenyes munka az osszes akkor bejon, en a hatamra akarok szarnyakat illetve a melkasomra egy farkasnak a fejet :D mondjuk az intim tetko kicsit para, hallottam olyat hogy csavo rakétát varratott a pocsere ._.

Mindegy osszessegeben tetszik.

18 vagyok de ez mellékes info.

Ha jol nezel ki, akkor valoszinuleg azert neznek meg, mivel akinek unszimpi vagy az mashogy nez, az csak vet rad egy pillantast es ha nem tetszik amit lat akkor a tekintete mashova megy legeleszni

2017. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem pont az extrémebb kinézetű lányok jönnek be. Engem az se zavarna ha egy lány tetőtől talpig ki lenne tetoválva, és a piercing-et meg a fültágítót kifejezetten szexinek tartom. Nem tudom mi ez biztos valami fétis :D

17/f

2017. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek elég konzervatív vagyok szóval nálam majdnem hogy egy kis tetoválás is kizáró ok, de azért vannak sokan akiknek még egy kevés bejön, azok kevesen vannak akiknek bejön az ha a lány majdnem a fél teste ki van tetoválva.
2017. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, bár nekem még csak egy kicsi van, de valszeg én is eléggé ki leszek varrva.

Tehát ha ízléses, akkor semmi kifogásom ellene.

2017. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, határozottan nem jön be.

Valami kisebb, igényes még rendben + ha valami szépséghibát rejt az is.

De alapvetően a természetes tetszik (piercing, fültágító, tetoválások nélkül)

2017. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 $$$$$ ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a tetovált lányok sokkaljobban mint a tetkó nelküliek :) .És az se zavar ha a fél teste ki van tetoválva. Sőt nekem kifejezetten tetszik. (Én is nemsokara megyek varratni.)

17/F

2017. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!