Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántátok már nagyon, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már nagyon, hogy nem szólítottatok le valakit, aki szimpatikus volt?

Figyelt kérdés
Sajnos ma én is pont így jártam...Voltam a győri Decathlonban a szüleimmel és ott láttam egy srácot, aki annyira magával ragadott. Többször is próbáltam vele felvenni a szemkontaktust, bár csak néha sikerült és lehet, hogy akkor is csak véletlenül nézett rám. Annyira utálom, hogy ilyen gyáva vagyok. Így minden kiszemeltemet el fogok szalasztani az életben, ha nem változtatok magamon. Ha esetleg valakinek sikerült már venni a bátorságot és odament a számára tetsző fiúhoz/lányhoz beszélgetni, az leírná nekem, hogy hogy csinálta, mit mondott neki?

2017. jún. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia, először is az lenne a kérdésem hogy hany eves vagy aztan utan tudnék mondani egy ket tippet

Ha gondolod irj privit

19.L

2017. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oda köll menni azt cső, nem kell ezt ennyire begörcsölten venni.

Természetesen.

2017. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt ilyen, amit ténylegesen megbántam. Általában leszólítom, aki megtetszik vagy szimpatikus. Úgy 1 éve, a helyijáraton láttam egy lányt, valami elképesztően megfogott benne. Addig néztem őt, hogy egyszer csak leszállt én meg nagyon rosszul éreztem magam.:D Azóta nem láttam, ezt megbántam, más ilyen helyzet nem volt velem. Vagy "éltem a lehetőséggel", vagy nem éreztem, hogy hiba lett volna, hogy nem szólítottam le a hölgyet.

19F

2017. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, baszta az agyamat a gondolata, és azóta se láttam. Pedig íjász bemutatót tartottam neki >_<
2017. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StyleXX ***** válasza:
Minden egyes kib*szott alkalommal..
2017. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom #5-ös válaszoló...Ezek szerint sorstársak vagyunk. :"(
2017. jún. 24. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!