Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » GYEREKEK! 12éves vagyok és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYEREKEK! 12éves vagyok és a barátnőm itt alszik nálunk. Egyedül vagyunk itthon, és arra gondoltunk, hogy csókolózunk. HOGYAN CSINÁLJAM? XD GYORSAAAAN

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Formálj hengert a nyelvedből és kezdd el nyalogatni az orrlyukát, a filmekben nem mutatják, de imádják a nők. Utána menj lejjebb, csiklandozd a felső ajkát és hatolj be, majd körkörös mozdulatokkal nyald le a lepedéket a fogáról, imádni fogja. Utána harapj rá az alsó ajkára, de úgy hogy kifollyon a könnye, az azt jelenti, hogy élvezi a dolgot, de közben csinálj egy szelfit, és posztold facere mert nem fogják elhinni, hogy megtörtént.
2017. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Badarságokat mond az első. Először húzd meg a fülcimpáját és harapj bele az arcába, majd a tenyereddel nyomd be az orrát, imádni fogja és azonnal rádveti magát.
2017. jún. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A nyelvedet felejtsd el elször. Ajkait az ajkaiddal fogd össze, közben enyhén csukod a szád (alapból is épp csak nyitva van), ehyhe szívás, és végén öszezárod az ajkakat, ls kis cuppanés lesz. Am gyakorolj a kezeden amikor egyedül vagy, és rájössz hogy kell. Ha már megy a sima ajkas akkor próbálkozhatsz nyelvvel is, de csak szépen finoman lassan. Előtte nyald meg az ajkaid, mert szárazon ezt sem jó csinálni, bár ez nem fáj neki.
2017. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha így összejöttetek akkor álljatok neki iPhone-okat összerakni. A veled egyidős kínaiak telefonokat gyártanak, te meg még csak most próbálkozol a csókkal.


Viccet félretéve:

Amúgy nem szoktak ebben tanácsot adni, összeér a szátok és jön magától. Minden más info csak bezavar ha megpróbálod sablon alapján lekövetni a leírtakat.


Remélem azóta túl vagy rajta vagy épp még benne, hogy holnap a muter kérdezi majd mi borult ki, mi ez a sok "víz" az ágyon meg a földön. Így tovább bro!

2017. jún. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Száj után lehet lefele haladni,lába között is élvezni fogja a nyelved
2017. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen én még legoztam :)
2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3-4, köszi a válaszotok azóta túlvagyunk rajta, és öhömm

brutál(hásználnék én durvább kifejezést is,de az oldal nem enged) jó volt :D

2017. jún. 26. 03:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen barátnő

aha

2017. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
attól még,hogy nem olyan komoly a kapcsolatunk,mint egx felnőttnek miért ne lehetne? :D
2017. jún. 27. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!