Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor van egy barátod és ő magához ölel és megcsókol? Csak én vagyok így vele, hogy szetetem az ilyen videokat (pl musicallyket) nezni?

Figyelt kérdés
Még túl kicsi vagyok ahhoz hogy kapcsolatban éljek, ezért kérdezem

2017. jún. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor majd meg fogod tapasztalni, mindenki máshogy éli át és érzékeli.
2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát sajnos nekem nincsen aki csókolgasson. Pedig igazán jöhetne valaki :(

15L

2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
19%
Szekszárd és környéki lányok, nekem írhattok! :))
2017. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hamarosan 17 leszek, az életemben nem volt még senkim, úgy hogy nemtudom :D De neked sok sikert, hátha Te jobban jársz majd.
2017. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Remek 😍 es en teljesen megertem hogy mikor a szingli lanyoknak azt mondjak "ne keresd gorcsosen, majd radtalal" ugyanugy keresik, mert meg lehet lenni nelkule is szoval tenyleg nem olyan fontos de akkor is nagyon jo erzes mikor valaki aki neked is tetszik es szereted odafekszik melled es azt mondja szeret es megcsokol es erzed hogy tenyleg igy van 😊 es mondhatjak hogy fiatal vagyok es uu ennyi idosen nem kene es hogy ne beszeljek itt 15 evesen nem tudok semmit, de szerelmesnek lenni nagyon jo erzes es tudom milyen ❤..viszont ha mondjuk szakitotok akkor rosszabb mert ugymond megszokott volt ez a dolog es nagyon kizokkent a szokasos dolgokbol es nagyon hianyzik a szemely is es ez az erzes is 😊 szingli lanyok nyugi kitartas eljon a ti idotok is 😊😍

15/L

2017. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jó érzés. Mi nem szoktuk csinalni ilyeneket a barátom sem szereti ha fenykepeznek meg videoznak minket igy.

Ha beszeretnel kovetni akkor @annapha3 a nevem.

2017. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!