Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? 17/F

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe belezúgtam és ezt valamennyire ő is viszonozta. Nagyon sokat beszéltünk neten, és ott is sokat bókoltam neki meg mindig meghallgattam, ha mondani akart valamit, iskolában is egymás melett ültünk. Szerintem valamikor ő is belém zúghatott, mert ha más lánnyal beszéltem akkor mindig oda jött és gyorsan csinált valamit hogy figyeljek rá, meg utána kérdezgette is hogy miért mással vagyok és nem vele, nagyon sok időt töltöttünk együtt, aztán egyszer csak nem írt rám többet, iskolában is nagyon ritkán jött oda hozzám, és arra se reagált hogyha én odamentem hozzá, de ha meg más lánnyal lógok sokat, akkor meg odajön a vállamra hajtja a fejét meg ilyenek, de ha én közeledek hozzá akkor meg elmegy. Ez vajon miért csinálja?

2017. jún. 28. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azt várja hogy te kezdeményezz. Nem biztos benne hogy te is érdeklődsz iránta, és inkább nem kockáztat, nehogy aztán pofán ba***a az igazság, és még el keljen viselnie téged nem is tudom hány évig egy osztályban
2017. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha én bejövök neki, akkor miért nem hagyja, hogy közeledjek hozzá?
2017. jún. 28. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy közeledj hozzá, mint a gyorsvonat a vasútállomáshoz, hanem menj oda, és hívd el valahova. Ne a neten akard elcsábítani, elege lett, hogy nem tudsz neki annyit mondani, hogy bejön neked, és járni akarsz vele.
2017. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem a neten szoktam közeledni hozzá, azt általában élőben szoktam
2017. jún. 28. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld vele komolyabbra fordítani a dolgot kezdeményezz ha bejön neked is mielőtt megunja de az is lehet hogy csak játszik... 19L
2017. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De pont ez problémám, hogy én kezdeményezek, már célozgattam is rá hogy tetszik nekem meg ilyenek.
2017. jún. 28. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedveskedj neki, hívd el valahova stb tudod te is, csak mutasd neki hogy kell neked.
2017. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De most már olyan szinten ritkán beszélünk, hogy egy kicsit fura lenne ha elhívnám valahova. Ugyanis beszélni ritkán beszélünk (mert hiáb megyek oda, olyankor nem akar beszélgetni), de ha meg más lánnyal vagyok, ahogy írtam akkor ő jön oda és a vállamra hajtja a fejét meg olyankor még beszélgetünk is, de ezeken kívül nem igazán tudok vele beszélni.
2017. jún. 30. 19:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!