Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzéktelen r! bancnak titulálh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéktelen r! bancnak titulálhatnak ezért?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom nemrég, akit igazábol nem szerettem, mert csak barátként tudtam rá nézni, de a barátaim és a környezetem mondták, hogy jajj jo fiu meg igy meg ugy. Viszont nekem nem ment. Most van egy fiu aki tetszik nagyon. Ha megkérdi, hogy miért szakitottunk, hogy magyarázzam ezt el, ugy, hogy ne nézzen rám rossz szemmel?

És én nem csak játszottam vele, mert tényleg probaltam, de nem ment. Az is betett, hogy más lányoknak is irogatptt közben...


2017. jún. 30. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vaolószinű, de mi köze kettőtőkön kívül bárkinek is ahhoz, hogy miért szakítottatok?
2017. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de nem szeretném hazugsággal kezdeni igy az ismerkedest ezzel a fiuval.
2017. jún. 30. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy nem alakultak ki olyan érzelmek,mint amilyenre az elején számítottál,nem tudtál szerelmes lenni.
2017. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 30. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
igen
2017. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elmondod neki őszintén a miértjét. Őszinteségben nincs semmi dühöt kiváltó ok. Ha neki ez nem tetszik ígyse, legalább megúsztál egy sz@r kapcsolatot.

Légy őszinte, ne hazúgságokra építkezz és akkor minden rendben lesz:)

2017. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!