Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam táborban ahol egy srácot nagyon megkedveltem.Ö is nagyon engem.Egy felelsz vagy mersz játékban szájon puszilt.Ez vol úgymond az elsö " csókom". Másnap hajnalban meg kaptam töle ajándékot és megcsokolt rendesen. Ö utána ment aludni én meg majd kiugrodtam a börömböl. Másnap mentünk haza.Végig sirtam az utat h nemtudom mikor láthatom újra.Bucsuzkodásnál meg megint megcsokolt mindenki elött. Hazaértem 11-re.Ő r8:55 -re. Aztán irta h neki ez nem megy és nem áll készen rá.Azota tiszta depresszios vagyok még a barátnöimse tudnak felviditani.A fiu osztálytársa aki lány beszélgetett vele az úton.Azt mondta h látszik a srácon h szeret engem de ö neki se volt mág barátnöje és megilyedt.De ugy fájt mikor csak letiltott h nem bitom ki.Mit csináljak?😢😢
2017. júl. 1. 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves lány
2017. júl. 1. 08:00
 2/6 mcrgt2 ***** válasza:
23%
Hát ha nem lett volna barátnője eddig akkor csak ugy nem csokolt volna le mivel azt mo dta hogy megilyet mert még nem volt baratnője. Akkor ez most hogy van? Lecsokol de csajozni nem tud? Lehet hogy csak szeretett volna csokolozni valakivek es te ott voltal es utana meg nem erdekelte hogy mi lesz veled.inkább felejtsd el sokan vannak még akik normalisak.
2017. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mert elvileg szeretett de félt.De erre az uton jött rá h nem akarja.
2017. júl. 1. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi másik pasi Lesz még az életben!

Elsővel egyet értek. A másik ilyen jellegű bizonytalansága nem épít kapcsolatot.

De beszélhetnétek. Ő mit szeretne és te mit szeretnél. Ha te is és ő el tudja mondani, hogy a másik mit szeretne, onnantól könnyebb megoldást találni.

A menekülés egy ismeretlen, új dolog elől nem megoldás. Nem fogja magában sem lezárni ezt ennyivel.


De gyűrűt még ne várj. Ez a kapcsolat addig lesz életben, amíg mindkét félnek van benne érdeke. A szakítás nem a világ vége. Ha értelmesen beszélgetnétek botladozó tiniként erről, az mind2 félnek hasznos lenne. Előben, kettesben, egy tea mellett, vagy a parkban sétálva.

2017. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem oldhato meg.
2017. júl. 1. 08:53
 6/6 anonim válasza:
Biztos vagy benne, hogy a csaj, aki beszélt vele, igazat mondott? S amúgy pár nap után nem lehet elmondani valakiről, hogy szereted vagy sem. S ha megilyedt volna, akkor attól még nem kell letiltania.. Nem tudom, fura, Tedd magad túl rajta. Biztos vagyok benen, hogy sokkal jobbat érdemelsz :)
2017. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!