Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat ez mennyire zavarná?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat ez mennyire zavarná?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam egy kérdést, amiben egy lány azt kérdezte, hogy a depressziós múltjában történt vágásait elítélnék-e a fiúk.

Én most a lányok válaszaira lennék kíváncsi.


Régebben én is húzós dolgokon mentem át, és valamiért azt láttam "megoldásnak", ha vagdosom magam. Már teljesen ráeszméltem, hogy hülyeség volt, egészséges lettem és nem hinném, hogy lenne olyan élethelyzet, ami visszazökkentene. Viszont a hegek ott maradtak, és bár halványak, de mindig takarom őket, csak hosszúujjú pólókat hordok, és maximum véletlenül láthatja bárki is, viszont nem tudom, hogy a leendő párom ezzel kapcsolatban mennyire lenne elfogadó.

Titeket mennyire zavarna a dolog?



2017. júl. 11. 22:37
 1/7 anonim válasza:
engem nem zavarna ha elösször meglátnám megpróbálnék vele beszélni róla de ha nem akarná nem erőltetném 15/L
2017. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék, hogy mi történt vele, miért ilyen a keze. De nem zavarna, semmiben. Találkoztam nem egy ilyen fiúval már (3mal xd) , és nem volt semmi belőle. L
2017. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha komolyan érdekled az illető hölgyet, akkor ezért nem fog elítélni. Csak légy őszinte, vállald fel, és ha erre ő lelép, akkor nem volt értelme ezzel a lánnyal kezdeni.
2017. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet,hogy az előbb az én kérdésemet olvastad :)( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

Engem nem zavarna a dolog,bár nagyon aggódnék azért,aki vagdossa/vagdosta magát.

2017. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


5-ös, nem a Tiéd olvastam, de azta... Elolvastam a válaszokat, és ledöbbentett milyen bunkón írtak Neked. :/ Kívülállók nem sokan értik meg, és nem is kívánom nekik, hogy megértsék, de emellett amiket írtak az elképesztően undorodó érzést váltott ki belőlem.

2017. júl. 12. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nekem is van jónéhány heg a bal kezemen, sőt, egy "A" betű is... Oké, a nagyrészük család és suli (mizu kiközösítés) miatt van, az "A" meg amikor szakított velem az első barátom... Mondjuk azt hittem, hogy az nem fog meglátszani, ha tudtam volna előre, hogy majdnem fél évvel később is a kezemen fog virítani egy 2x2 centis kezdőbetű, inkább a telefonomat vágtam volna a földhöz :'D, de megmaradt, nem tudok mit csinálni vele.

Takargatni nem fogom, büszke vagyok arra, hogy ezen is túlléptem, sőt, talán majd egyszer valami "accept yourself" feliratot kellene az egészre rátetováltatnom. Te se rejtsd el a hegeidet, a lényeg, hogy az már a múlt! Nem szépek, de az is te vagy. Ha valaki nem fogad el velük együtt téged, az tulajdonképpen téged sem fogad el (mert ugye a múltad is a te részed, nem tagadhatod le, maximum megbánhatod), akkor meg temetheted az egészet. Normális ember, ha látja rajtad, hogy nem vagy egy depressziós valaki, megszeret téged a hibáiddal együtt.:)

2017. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!