Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen találkozások hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen találkozások hogy működnek? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám jelenleg az, hogy megismertem egy fiút egy olyan jó fél évvel ezelőtt. Azóta mindennap beszéltünk, persze nem órák hosszat, hanem nap végén pár órát, elmondtuk, kinek hogy telt a napja, miket csinált, miket nem. Pár hónap után éreztem, hogy kezdek többet érezni iránta. Főleg a belső tulajdonságai fogtak, viszont külsőre is nagyon vonzó volt számomra. Mint később kiderült, ő sem volt közömbös irántam, csak nem tudta, hogyan kezdeményezzen úgy, hogy közben ne riasszon el. A lényeg az, hogy nagyon messze lakik tőlem (majdnem 600 km), és azon gondolkoztunk, hogy idén nyáron, esetleg augusztus-szeptember környékén találkozzunk. Most az ilyen találkozások hogy zajlanak? Magamhoz hívjam, hogy arra a pár napra nálunk lakjon, vagy ajánljak neki hotelt/motelt? Azt sem nagyon hiszem, hogy a szüleim belemennének abba, hogy nálunk maradjon, habár még nem kérdeztem erre rá. Valaki volt hasonló helyzetben? Ha igen, hogyan oldotta meg? Ha nem, mit tenne?


A válaszokat előre is köszönöm! 19L / 21F



2017. júl. 12. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem beszéltetek órák hosszakat csak mégis órák hosszakat beszéltetek? :D

Na viccet félretéve, IDEGEN férfit nem engedünk be a lakásunkba első randira... Főleg nem ott aludni. Az, hogy beszéltek időtlen idők óta minden nap, nem órák hosszakat csak hosszú órákat, az még nem jelent semmit.

Lehet, hogy személyesen hatalmas csalódás lenne. Pl.: büdös a szája, a bőre.

Jártam így, de ezek az illetők a lakásomig nem jutottak el.

Olyan helyes volt a srác hogy azt hittem belehalok, sportos test, ragyogó kék szemek, fehér fogak, csábos mosoly. Messziről nézegettük egymást a suliba, majd randira hívott a fészbúkon. Elmentem, hogy ne mentem volna. Akkor éreztem meg a köszönő puszinál, hogy jajtejóég ez a fiú mennyire büdös. És ez kémia, ezt nem mosakodja le magáról otthon. Igényes, jól öltözött fiúcska volt, de ezt nem nyomta el a fél doboz kölnije sem. Utána már hiába a tökéletes külső, sajnos teljesen kiábrándultam.


Lakjon bárhol, csak ne nálad, nehogy hatalmas csalódás érjen.

Meg amúgy sem ismered, és annyi szörnyűséget hallani. Addig oké, hogy a szüleid is otthon laknak, de na.

2017. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Órák hosszat úgy értettem, hogy reggeltől estig, csak rosszul fejeztem ki magam :D


Való igaz, idegen férfit én sem szeretnék beengedni a házunkba, mert ahogy mondtad, lehet, hogy személyesen teljesen más lesz, nem pedig olyan, mint amit mondjuk elképzelünk. Bevallom, félek attól, hogy valamilyen szinten csalódás fog érni, ezért is húztam annyit a találkozást. Túl jó, hogy igaz legyen.

2017. júl. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!